GIGAWATT PF-1 EVO

GIGAWATT PF-1 EVO
Listwa zasilająca, która zastępuje produkowany od lat model PF-1 Mk2.

Modyfikacja polega na zastosowaniu lepszego okablowania wewnętrznego i konektorów. Stosowane dotychczas kable o przekroju 2,5 mm2 zostały zastąpione firmowym przewodem GigaWatt Powerlink z miedzi OFHC, o przekroju 4 mm2.

Blok filtrujący i system dystrybucji prądu, pozostają takie same jak w modelu PF-1 MK2.

Za tłumienie zakłóceń odpowiedzialny jest filtrujący blok typu RLC. Zbudowano go w oparciu m.in. o metalizowane kondensatory poliestrowe o niskiej indukcyjności oraz o rdzeń filtrujący typu IP (Iron Powder). Wszystkie podzespoły filtra montowane są srebrnym lutowiem na masywnej płytce drukowanej ze ścieżkami o dużym przekroju.

System dystrybucji prądu jest własnym opracowaniem firmy. Oparty jest on na masywnych szynach dystrybucyjnych, wykonanych z polerowanych sztab z miedzi katodowej (Cu-ETP) o wysokiej czystości. System ten dostarcza prąd bezpośrednio do każdej pary gniazd wyjściowych poprzez połączenia zaciskane i skręcane.

Ochronę przeciwprzepięciową listwy zapewnia kaskadowy system zabezpieczeń złożony z iskierników plazmowych oraz nowej generacji warystorów Ultra MOV. Elementy te współdziałając z prawidłowo wykonaną, współczesną instalacją elektryczną, gwarantują kompleksową ochronę przed przepięciami i przetężeniami.

Sugerowane ceny detaliczne:

555 EUR z kablem LC-1 EVO
855 EUR z kablem LC-2 EVO

Wersje europejskie z gniazdami SCHUKO są już dostępne.
Wersje amerykańskie i australijskie, będą dostępne na początku września.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj