GŁOWA CI PĘKNIE, ALE NIE SENNHEISER…

GŁOWA CI PĘKNIE, ALE NIE SENNHEISER…
Wyjątkowa urodzinowa oferta na słuchawki Sennheiser HD 25

75 lat temu w czerwcu powstała firma Sennheiser. Z tej okazji niemiecki producent przygotował wyjątkową ofertę: legendarne słuchawki Sennheiser HD 25 będą dostępne w detalicznej cenie katalogowej 449 zł zamiast 649 zł. Odwiedź stronę https://sennheiser.pl/sklep/promocje, aby sprawdzić dostępność słuchawek w oficjalnym sklepie Sennheiser.

Przez ponad 30 lat kultowe słuchawki HD 25 stały się standardem i punktem odniesienia w profesjonalnych zastosowaniach – zarówno w przypadku transmisji radiowych i telewizyjnych, jak i stanowisk DJ-skich na całym świecie. Jako najbardziej udane profesjonalne słuchawki Sennheisera, HD 25 same w sobie są legendą.

Każdy, kto zamówi HD 25 w czerwcu w sklepach partnerskich Sennheiser, ma szansę otrzymać limitowaną wersję słuchawek. Aczkolwiek trzeba mieć szczęście, ponieważ na całym świecie dostępnych jest tylko 25 000 sztuk HD 25 w tej wyjątkowej edycji. Oprócz zwykłych czarnych nauszników, HD 25 Limited Edition zawierają dodatkowe żółte nauszniki, inspirowane słynnymi kolorami innej legendy – modelu Sennheiser HD 414, pierwszych na świecie otwartych słuchawek. Słuchawki HD 25 Limited Edition mają również stary logotyp Sennheisera na nausznikach i są zapakowane w pudełko w stylu retro.

Filmy, które musisz zobaczyć

Wielokrotnie nagradzany filmowiec Geert Verdickt przetestował legendarną trwałość HD 25 w serii naukowych testów z użyciem arbuza… nie próbuj tego w domu!

Zainteresowany tym, jak HD 25 trafiły na stanowisko DJ-a?

O firmie Sennheiser

Założona w 1945 roku firma Sennheiser świętuje w tym roku 75-lecie istnienia. Kształtowanie przyszłości audio i tworzenie unikatowych wrażeń dźwiękowych dla klientów – ten cel jednoczy pracowników i partnerów Sennheisera na całym świecie. Niezależna firma rodzinna, którą zarządza trzecie pokolenie – dr Andreas Sennheiser i Daniel Sennheiser, jest dziś jednym z czołowych światowych producentów słuchawek, głośników, mikrofonów i systemów transmisji bezprzewodowej. W 2018 roku grupa Sennheiser wygenerowała sprzedaż na poziomie 710,7 milionów euro. Więcej informacji o firmie na stronie www.sennheiser.pl

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj