GOTT MIT UNS

GOTT MIT UNS

Niekiedy czytelnicy pytają nas, skąd ta cała nasza przebogata wiedza, elokwencja, oczytanie, inteligencja, błyskotliwość…

Są to pytania, które zawstydzają naszą cnotliwą skromność, ale ponieważ pojawiają się bardzo regularnie, postanowiliśmy na nie odpowiedzieć, zdając sobie sprawę, że nie wszystkich w ten sposób usatysfakcjonujemy.

Inteligencję otóż i błyskotliwość posiadamy wrodzoną. Czasami zapożyczamy się u Szekspira, Wagnera albo Adorno, ale normalnie to jedno i drugie przychodzi nam naturalnie.

Cała reszta zaś to efekt ciężkiej pracy nad charakterem, językami, wieloletnich studiów makro, samokształcenia, kursów, seminariów, ćwiczeń oraz obcowania z najlepszymi fachowcami na świecie.

Szczególnie cenimy sobie wizyty w najsłynniejszej uczelni technicznej na świecie, czyli MIT – Massachusetts Institute of Technology. Są one zawsze są niepowtarzalne, inspirujące i rozwijające.

Rozumiemy, że nie każdy tam może, nie każdego stać, nie wszyscy są przebojowi, lecz – proszę Państwa! – mamy XXI wiek i z dobroci tworzonych przez tę placówkę wolno korzystać na całego.

Między innymi dzięki internetowi i YT, gdzie znajdują się dziesiątki darmowych wykładów, które nie gwarantują doktoratu, ale poziom naszego magistra – bez problemu.

Dzisiaj proponujemy – ponieważ leje, a w telewizji same powtórki – wykład pana Dennisa Freeman pt. „Audio CD”. To tylko jedna godzina lekcyjna, ale za w najbardziej elitarnej politechnice na świecie. I najważniejsze – na temat!

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj