GRA NA 4K

GRA NA 4K
Firma Sony przygotowała ciekawą propozycję dla osób, które dokonają zakupu wybranych modeli Sony BRAVIA™ 4K Ultra HD z oferty na rok 2014.

W ramach promocji Privilege Movies 4K nabywcy ci będą mogli wybrać pięć spośród dziesięciu kinowych przebojów z wytwórni w Hollywood i oglądać je w rozdzielczości 4K w komforcie domowego zacisza

Dla wygody użytkowników filmy są fabrycznie wgrane na miniaturowy zewnętrzny dysk twardy. Dostawę takiego dysku można zamówić bez dodatkowych kosztów na stronie internetowej Sony, przedstawiając dowód zakupu.


Niepowtarzalna oferta Sony przyspieszy rozpowszechnienie technologii 4K, która wraz z pojawieniem się materiałów 4K na platformach takich jak Netflix czy Amazon stała się trwałym składnikiem rzeczywistości.

Wśród oferowanych filmów znajdują się klasyczne i najnowsze dzieła nominowane do nagród BAFTA i Oscarów:

1. Niesamowity Spider-Man 2

2. Niesamowity Spider-Man

3. Moneyball

4. Bez hamulców

5. Pamięć absolutna

6. Salt

7. Pogromcy duchów

8. Patriota

9. Inwazja: Bitwa o Los Angeles

10. Kapitan Phillips

Promocyjna sprzedaż telewizorów potrwa od 31 października do 27 grudnia 2014 r. Przyjmowanie zgłoszeń zakupów objętych promocją zakończy się 31 stycznia 2015 r. Pięć filmów 4K wybranych spośród dziesięciu pozycji znajdujących się na przesłanym dysku twardym będzie można odblokować do 30 września 2015 r. i oglądać do 30 września 2016 r.

Dotychczasowa oferta telewizorów Sony 4K, obejmująca siedem modeli, powiększyła się ostatnio o dwa kolejne, z nowej serii BRAVIA S90. Ich cechą charakterystyczną jest delikatnie zakrzywiony ekran o przekątnej 75″ lub 65″. Krzywizna ekranu sprawia, że obraz 4K subtelnie otacza widza i w rezultacie zapewnia mu wrażenie uczestnictwa w akcji. Nowe modele są również wyposażone w zaawansowane technologie optymalizacji obrazu, zapewniające jego nieprzeciętną czystość, dużą jasność i bogatą kolorystykę. W serii S90 zastosowano także nowy, 4.2-kanałowy system dźwięku Multi-angle Live Speaker z niezależnymi jednostkami głośnikowymi, które emitują dźwięk w precyzyjnie dobranych kierunkach. Taka konfiguracja wytwarza wszechogarniający efekt przestrzenny.

Dalsze informacje o telewizorach Sony 4K Ultra HD można znaleźć pod adresem: 4k.sony.pl

Więcej informacji o promocji: www.sony.pl/4kprivilege

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj