GRACZ OFENSYWNY

GRACZ OFENSYWNY
W drużynie Sonosa pojawił się PLAY:1 - zawodnik, który potrafi grać na wszystkich pozycjach

Świetne przygotowanie indywidualne, błyskotliwa technika, umiejętność gry zespołowej i duża wytrzymałość. PLAY:1 jest przygotowany do tego, żeby występować samodzielnie, ale też świetnie prezentuje się w zestawieniach dwójkowych i dużych formacjach grupowych. Krótko mówiąc – indywidualista z wielkim sercem do drużynowych bojów.

Sportowe porównania dobrze oddają wyczynowy charakter i uniwersalne zastosowania PLAY:1 – nowego bezprzewodowego odtwarzacza z własnym systemem głośnikowym zasilanym wbudowanymi wzmacniaczami klasy D. Obydwa przetworniki – wysokotonowy oraz 3,5-calowy średniotonowy – zostały poddane specjalnemu strojeniu, które minimalizuje zniekształcenia przy dużych poziomach głośności, a nad optymalizacją parametrów akustycznych czuwa oprogramowanie stworzone na potrzeby tego urządzenia. To sprawia, że mimo kompaktowych gabarytów PLAY:1 (161,45 x 119,7 x 119,7 mm) odznacza się bardzo satysfakcjonującym brzmieniem.

Wyjątkową cechą odtwarzacza jest jego wszechstronna zdolność do bezprzewodowego streamingu. Źródłem muzyki mogą być zatem serwisy muzyczne (WIMP, Deezer, czy Spotify), darmowe stacje internetowe, których liczba przekroczyła już 100 tysięcy, biblioteki iTunes, zasoby zgromadzone w smartfonie czy też fonoteki przechowywane we własnej chmurze.

Sprzęt gwarantuje przy tym jakość na poziomie płyty CD – możliwe jest przesyłanie sygnałów o częstotliwości próbkowania 44,1 kHZ, a dodatkowo także 48 kHz, 32 kHz, 24 kHz, 22 kHz, 16 kHz, 11 kHz i 8 kHz. Urządzenie dekoduje, prócz MP3, bezstratne pliki FLAC i Apple Lossless oraz nieskompresowane WAV i AIFF.

Do sterowania urządzeniem i zarządzania muzyką służy specjalna aplikacja Sonos Controller, która umożliwia nie tylko ustawianie parametrów PLAY:1 i wybór źródła muzyki, ale także panowanie nad całymi systemami i strefami dźwiękowymi, które można budować z wykorzystaniem komponentów amerykańskiej marki.

Nowy odtwarzacz świetnie więc nadaje się do samodzielnego działania, ale także znakomicie odnajduje się w większych zestawieniach. Z dwóch egzemplarzy PLAY:1 można stworzyć na przykład układ stereofoniczny lub też można ich użyć jako głośników efektowych w połączeniu z panelem PLAYBAR i subwooferem SONOS SUB. Obsługa takich systemów, a może być ich wiele i mogą się one znajdować w różnych pomieszczeniach, odbywać się będzie ciągle za pomocą wspomnianej darmowej aplikacji, która jest kompatybilna z PC, MAC, iOS i Android.

Instalacja i korzystanie z PLAY:1 jest intuicyjne, a wieloletnie doświadczenie SONOSA w produkcji systemów bezprzewodowych gwarantuje niezawodność i funkcjonalność zarówno hardware’u, jak i software’u. Dzięki temu korzystanie z rozwiązań amerykańskiej firmy jest po prostu łatwe i przyjemne. Nic dziwnego, że sięgają po nie i miłośnicy nowoczesności, i profesjonalne firmy instalacyjne wykonujące zlecenia dla najbardziej wymagających klientów, kierujących się przy swoich wyborach nie tylko jakością i wysokim poziomem technologii, lecz również dizajnem. A dizajn to niewątpliwie mocna strona PLAY:1.

Cena PLAY:1 – 999 zł.

Więcej o bezprzewodowej ofercie SONOS na stronie muzykabezkabli.pl
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj