HARMAN KARDON AURA STUDIO

HARMAN KARDON AURA STUDIO
Amerykańska firma wprowadza na rynek nowy głośnik – Harman Kardon Aura Studio. To młodszy brat znanego modelu Aura, który jak i on wyróżnia się oryginalnym dizajnem

Ten bezprzewodowy domowy zestaw głośnikowy Bluetooth z wbudowanym mikrofonem łączy najnowocześniejszą technologię dźwięku z funkcją strumieniowania Bluetooth. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i funkcji głośnomówiącej użytkownik może prowadzić rozmowy konferencyjne, a system tłumienia zakłóceń i echa Harman VoiceLogic to gwarancja czystego dźwięku podczas połączeń telefonicznych.

Harman Kardon Aura Studio posiada sześć wysokiej klasy przetworników wysokotonowych 1,5″ oraz 4,5-calowy subwoofer. Wykorzystując unikalną technologię, która poszerza stereofoniczną scenę dźwiękową, Aura Studio oferuje najwyższe parametry akustyczne i generuje dźwięk dookólny.

Tryb społecznościowy umożliwia podłączenie do głośnika dwóch urządzeń. Obsługa Harman Kardon Aura Studio jest intuicyjna i dotykowa.

Warto zwrócić uwagę na kultowe wzornictwo Harman Kardon Aura Studio, które czerpie z tradycji legendarnej już konstrukcji Harman Kardon SoundSticks (jedynych głośników, które dzięki swojemu designowi znalazły się wśród dzieł sztuki nowoczesnej w nowojorskim MOMA).

Harman Kardon Aura, a teraz również Harman Kardon Aura Studio to głośnik nawiązujący formą do wyjątkowych SoundSticków, ale unikatowy w swym charakterze.

Specyfikacja techniczna

Zasilanie: 19 VDC, 3 A

Pobór mocy: maks. 57 W maximum, <0,5 W w ekonomicznym trybie czuwania

Przetworniki: głośnik niskotonowy: 4,5” (112 mm); głośnik wysokotonowy: 1,5” (40 mm)

Moc wzmacniacza: 1 x 30 W + 2 x 15 W

Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: 80 dB przy 30 W (głośnik niskotonowy), 80 dB przy 15 W (głośnik wysokotonowy)

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: maks. 4 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 363 mm x 252 mm x 252 mm

Masa: 3,92 kg (TBD)

Cena: 1099 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj