HARMAN KARDON AVR 1x1S

HARMAN KARDON AVR 1x1S
Amplitunery Harman Kardon serii AVR 1x1S to urządzenia wzbogacone o nowe funkcjonalności, ale bazujące na wcześniejszych, doskonale sprawdzających się amplitunerach AVR 1x1

Dla tych miłośników i entuzjastów domowego audio, którzy oczekują najbardziej zaawansowanych technologii amplitunery AVR 1x1S to świetna propozycja. Unowocześnione, dają jeszcze więcej sposobów, aby podłączyć do nich swoją ulubioną muzykę, film, sport, gry czy programy. Ponieważ media są dostępne w coraz większej ilości urządzeń źródłowych, nowe AVRy dostarczają doskonały dźwięk bez względu na to jakie źródło dźwięku wybierze użytkownik. Muzykę przesyłać można ze Spotify Connect poprzez każdy tablet, smartfon czy komputer i obsługiwać aż do sześciu urządzeń źródłowych HDMI 2.0. Muzyką zarządza się poprzez aplikację Harman Kardon Remote App, co jest bardzo wygodne.

Amplitunery Harman Kardon to doskonała konkurencyjność brzmienia i mocy. Rezerwa wysokoprądowa zapewnia czyste brzmienie niezależnie od poziomu głośności, a maksymalnie sześć wejść 3D-ready HDMI 2.0 umożliwia podłączenie odtwarzaczy Blu-ray™, konsol gier video, komputerów, Apple TV, HDTV i innych. Wśród wielu opcji strumieniowania muzyki warto wymienić Apple AirPlay, Spotify Connect, Bluetooth, radio internetowe vTuner™ i DLNA. Dostarczają one treści przez sieć domową. Z łatwością można też podłączyć video HD, gdyż Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™ odkodowują dostarczany dźwięk audio high-definition. Natomiast 4K pass-through pozwala cieszyć się treściami w rozdzielczości UHD w kompatybilnych telewizorach. Już od pewnego czasu koncern Harman dba również o środowisko, a produkowane amplitunery wyposażone są w przyjazną środowisku technologię HARMAN GreenEdge. Zmniejsza się tu wagę urządzenia oraz ilości odpadów przemysłowych – wszystko bez narażania doskonałego brzmienia, z którego słynie Harman.

Wśród dostępnych modeli wymienić możemy: AVR 151S, AVR 161S i AVR 171S.

AVR 151S to amplituner sieciowy 5.1-kanałowy (5x 75W). Wyposażono go w Spotify Connect, DLNA®, radio internetowe vTuner™, cztery wejścia 3D-ready HDMI® i wiele więcej. AVR 161S to amplituner sieciowy 5.1-kanałowy (5x 85W). Wyposażono go w Spotify Connect, technologie HARMAN TrueStream, Bluetooth® i DLNA®, pięć wejść 3D-ready HDMI® 2.0 (w tym jedno z Mobile High-Definition Link lub MHL™, by podłączać urządzenia mobilne) i wiele więcej.

AVR 171S to amplituner sieciowy 7.2-kanałowy (7x 100W). Wyposażono go w AirPlay, Spotify Connect, technologie HARMAN TrueStream, Bluetooth® i DLNA®, sześć wejść 3D-ready HDMI® 2.0 (w tym jedno z Mobile High-Definition Link lub MHL™, by podłączać urządzenia mobilne), 2 wyjścia HDMI i wiele więcej.

Dostępna w amplitunerach aplikacja Harman Kardon Remote Control App i Music Player to odpowiedź na zmieniający się sposób w jaki korzystamy z mediów. Różni się on znacznie od tego sprzed generacji. Aplikacja Harman Kardon Remote Control App powstała po analizie współczesnych zachowań konsumenckich i dostoswana jest dla urządzeń iOS i Android. Jest też kompatybilna ze wszystkimi głośnikami bezprzewodowymi Harman Kardon oraz innymi urządzeniami tej marki. Dostępny w ramach aplikacji organizator muzyki znajdzie utwory na urządzeniu mobilnym i w każdym innym miejscu w ramach sieci.

Jeśli muzyka sprawia, że czujesz się dobrze, jesteś kreatywny, a do tego uwielbiasz oglądać filmy czy wydarzenia sportowe w doskonałym brzmieniu i z potężnym basem, to amplitunery AVR 1x1S są dla Ciebie. Nie bez powodu Sidney Harman, założyciel koncernu Harman, zwykł mówić: „Technologia powinna służyć muzyce, nie na odwrót”. Idea ta pozostaje w mocy po dziś dzień.

Ceny:

AVR 151S: 1599 zł

AVR 161S: 1999 zł

AVR 171S: 2599 zł


Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj