HARMAN KARDON BDS877 & BDS7773W

HARMAN KARDON BDS877 & BDS7773W
Dwa nowe zestawy kina domowego. Zdecydowanie za drogie, żeby wystawiać je na działkę. Droższy kosztuje 7299 zł, tańszy 6499 zł. Szczegóły - w informacjach prasowych poniżej

Harman Kardon® BDS 887

Dobra wiadomość dla miłośników kina w domowym zaciszu: od jesieni jest już na rynku 5.1-kanałowy system kina domowego Harman Kardon® BDS 877. Dzięki niemu jakość dźwięku płynącego z płaskich, zaawansowanych technologicznie telewizorów nareszcie dorówna wysokiej jakości obrazu. W tym celu HK BDS 877 został wyposażony w kanał zwrotny HDMI Audio Return Channel z obsługą 3D, który pozwala przesterować dźwięk z telewizora do głośników systemu.

Pięć wysmakowanych, czarnych kolumn (65W na kanał, pasmo 20Hz – 20kHz), a do tego potężna skrzynia bezprzewodowego subwoofera i uniwersalny, cyfrowy amplituner z odtwarzaczem 3D Blu-ray Disc – tak się prezentuje flagowy model systemów 5.1 Harmana. Jednostkę centralną wyposażono w technologię Bluetooth® i AirPlay® firmy Apple®, kodowanie audio DTS® oraz dekodery dźwięku surround DTS® oraz Dolby® Digital. Dzięki nim system może przetwarzać filmy i muzykę nie tylko z urządzeń iPod, ale i ze źródeł on-line. Network Attached Storage umożliwia odtwarzanie większość typów nośników informacji, w tym MPEG-1, MPEG-2, MP3, WMA i JPEG, odczytując płyty CD, DVD i Blu-ray. BDS 877 otrzymał automatyczną kalibrację dźwięku EzSet/EQ™ przez dołączony mikrofon, która pozwala na dostosowanie poziomów głośności poszczególnych kolumn do warunków akustycznych pomieszczenia. Trzy wejścia i jedno wyjście HDMI® otwierają drogę do systemu innym źródłom dźwięku, np. konsolom do gier, co czyni z niego prawdziwe domowe centrum rozrywki. Obsługa plików multimedialnych z urządzeń przenośnych może się również odbywać przez USB na panelu czołowym jednostki centralnej. Tą samą drogą po podłączeniu do Internetu system sam zaktualizuje swoje oprogramowanie.

Obsługę uprzyjemnia kolorowe menu ekranowe i wyraźny, matrycowy wyświetlacz. Całe kino domowe sterowane jest jednym pilotem, który można dodatkowo zaprogramować na obsługę TV, dekodera, tunera satelitarnego, a także urządzeń iOS i Android.

System jest dostępny w sieci autoryzowanych dealerów Harman Kardon w cenie 7299 zł. 

Harman Kardon® BDS 7773W

Pięć wysmakowanych, olśniewająco białych kolumn (65W na kanał, pasmo 20Hz – 20kHz), a do tego niewielka skrzynia bezprzewodowego subwoofera i uniwersalny, cyfrowy amplituner z odtwarzaczem 3D Blu-ray Disc – tak się prezentuje drugi z flagowych modeli 5.1 kanałowych systemów Harmana.

Dla miłośników kina w domowym zaciszu pojawienie się na rynku tego systemu kina domowego oznacza, że jakość dźwięku płynącego z płaskich, zaawansowanych technologicznie telewizorów nareszcie dorówna wysokiej jakości obrazu. W tym celu HK BDS 7773W został wyposażony w kanał zwrotny HDMI Audio Return Channel z obsługą 3D, który pozwala przesterować dźwięk z telewizora do głośników systemu.

Jednostkę centralną wyposażono w technologię Bluetooth® i AirPlay® firmy Apple®, kodowanie audio DTS® oraz dekodery dźwięku surround DTS® oraz Dolby® Digital. Dzięki nim system może przetwarzać filmy i muzykę nie tylko z urządzeń iPod, ale i ze źródeł on-line. Network Attached Storage umożliwia odtwarzanie większość typów nośników informacji, w tym MPEG-1, MPEG-2 , MP3, WMA i JPEG, odczytując płyty CD, DVD i Blu-ray. BDS 7773W otrzymał automatyczną kalibrację dźwięku EzSet/EQ™ przez dołączony mikrofon, która pozwala na dostosowanie poziomów głośności poszczególnych kolumn do warunków akustycznych pomieszczenia. Trzy wejścia i jedno wyjście HDMI® otwierają drogę do systemu innym źródłom dźwięku, np. konsolom do gier, co czyni z niego prawdziwe domowe centrum rozrywki. Obsługa plików multimedialnych z urządzeń przenośnych może się również odbywać przez USB na panelu czołowym jednostki centralnej. Tą samą drogą po podłączeniu do Internetu system sam zaktualizuje swoje oprogramowanie.

Obsługę uprzyjemnia kolorowe menu ekranowe i wyraźny, matrycowy wyświetlacz. Całe kino domowe sterowane jest jednym pilotem, który można dodatkowo zaprogramować na obsługę TV, dekodera, tunera satelitarnego, a także urządzeń iOS i Android.

System jest dostępny w sieci autoryzowanych dealerów Harman Kardon w cenie 6499 zł.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj