HARMAN KARDON ONYX STUDIO 2

HARMAN KARDON ONYX STUDIO 2
Bezprzewodowy zestaw głośnikowy z wbudowanym akumulatorem i mikrofonem. Już w lipcu dostępny w Polsce. Szczegóły w informacji prasowej poniżej

Harman Kardon Onyx Studio 2 oferuje najlepsze w swojej klasie audio, a jego nowoczesne wzornictwo sprawia, że postrzegany jest jako prawdziwa atrakcja w każdym salonie. Dzięki wygodzie, jaką zapewnia bezprzewodowa łączność Bluetooth, oraz akumulatorowi litowo-jonowemu, można cieszyć się 5 godzinami nieprzerwanie odtwarzanej muzyki. Zestaw Harman Kardon Onyx Studio 2 wyposażono w nowe funkcje, takie jak wbudowany głośnik z funkcją mikrofonu, technologia tłumienia zakłóceń i echa Harman VoiceLogic oraz dodatkowe wyjście.

Onyx Studio 2 jest wykony z najwyższej jakości materiałów, jego wyszukana konstrukcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających estetów, a brzmienie ucieszy każdego entuzjastę produktów Harman Kardon. Połączenie bezprzewodowe Bluetooth z trybem społecznościowym pozwala podłączyć do głośnika nawet dwa urządzenia na raz i bawić się ze znajomymi w didżeja. Wbudowany akumulator zapewnia do 5 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki – w dowolnej chwili i w każdym miejscu. Wbudowany głośnik z funkcją mikrofonu umożliwia krystalicznie czyste połączenia głosowe dzięki technologii tłumienia zakłóceń i echa Harman VoiceLogic.

Najwyższej jakości wykonanie Harman Kardon to wielokrotnie nagradzane wzornictwo, piękno i harmonia formy. Dostępny w białej i czarnej wersji kolorystycznej. Tak zaprojektowany głośnik pasuje do każdego otoczenia, a już w lipcu pojawi się w sprzedaży w sieciach Media Markt i Saturn.

Specyfikacja techniczna:

Liczba kanałów: 4

Głośniki: 2 głośniki niskotonowe 3”, 2 głośniki wysokotonowe 3/4”, 2 membrany pasywne

Praca w trybie bi-amp: 4 x 15 W

Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 95 dB przy 1 m

Zasilanie: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz

Zasilacz: 19 V, 2,0 A

Wbudowany akumulator: 3,7 V, 2600 mAh, litowo-jonowa bateria wielokrotnego ładowania

Czas ładowania baterii: 5 godzin

Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)

Pobór mocy: maks. 38 W; mniej niż W w trybie gotowości

Impedancja głośników: 4 omy na głośnik

Zakres częstotliwości: 2 402 – 2 480 MHz

Moc nadajnika: dBm

Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 3.0 A2DP v1.3 AVRCP v1.5

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 280 mm x 161 mm x 260 mm

Cena: 999 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj