HARMAN KARDON SB26

HARMAN KARDON SB26
Panel akustyczny, który pozwoli spijać z ust "Perfekcyjnej pani domu", Ferdka Kiepskiego czy carycy Magdy Gessler zachęcającej do ulgixu

Odkąd na rynku pojawiły się płaskie, nowoczesne telewizory HD, w których na głośniki, którym miniaturyzacja nie służy, właściwie brak miejsca, karierę robi soundbar – pojedyncza, zewnętrzna kolumna głośnikowa w kształcie belki, którą można położyć pod telewizorem lub przykręcić do ściany. W USA ten typ kolumny stanowi najszybciej rozwijający się segment konsumenckiego rynku głośników. Moda na soundbary dotarła już do zachodniej Europy, i tylko patrzeć, jak przekroczy Odrę.

Modelem soundbara, któremu warto się dokładniej przyjrzeć, jest Harman Kardon SB26. Bez problemu łączy się on bezprzewodowo ze smartfonem, tabletem i komputerem, zarówno pracującym na Androidzie, jak i IOS. Wykorzystuje przy tym firmową technologię Harman TrueStream, która zapewnia najlepsze możliwe wrażenia z odsłuchu via Bluetooth. Posiadacze mniejszych mieszkań docenią zalety estetycznie zaprojektowanej belki głośnikowej, której towarzyszy tylko masywny, wycelowany w kierunku podłoża, 100-watowy subwoofer o średnicy 250 mm. Za czarną maskownicą belki, przypominającej kształtem kadłub łodzi podwodnej, kryją się kolejne głośniki systemu – cztery woofery o średnicy 89 mm każdy, dwie 25-milimetrowe kopułki przetworników wysokotonowych, a także dwukanałowy wzmacniacz. SB 26 łączy się z telewizorem pojedynczym kablem HDMI, a połączony przejmuje rolę wbudowanych głośników odbiornika TV.

Harman Kardon SB26 – cena 2499 złKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj