HARMAN KARDON SOUNDSTICKS WIRELESS

HARMAN KARDON SOUNDSTICKS WIRELESS
Bezprzewodowa wersja jednego z najbardziej znanych produktów HK

Jednym kojarzy się z meduzą, innym z owadem uwięzionym w bursztynie, jeszcze innym z kryształową czaszką z filmu o Indianie Jonesie. Przejrzysta powłoka doskonale eksponuje każdy styk i kabelek. Przetworniki kolumienek Soundsticks II awansowały do rangi dzieła sztuki współczesnego designu i trafiły do stałej ekspozycji nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MOMA).

Pojawiło się najnowsze wcielenia klasyka – wersja Soundsticks® Wireless. Nadal jest to zamknięty w kryształowych skorupach zestaw stereo z dwiema satelitarnymi kolumnami zawierającymi po cztery pełnozakresowe przetworniki o średnicy 25 mm, oraz serce systemu –niskotonowiec o średnicy 150 mm. Sukcesor muzealnego eksponatu generuje dźwięk w zakresie częstotliwości 44Hz–20kHz. Tyle tylko, że dzięki technologii Bluetooth użytkownik nie musi się szamotać z przewodami.

Co więcej, zastosowano tu system HARMAN TrueStream™, który nie tylko pozwala bezprzewodowo przelewać muzykę z iPhone’a, iPada, laptopa, tabletu, odtwarzacza MP3 i innych sprzętów z Bluetoothem, ale gwarantuje wysoką jakość odsłuchu. Kolumny Soundsticks® Wireless spisują się dobrze zarówno w roli komponentu systemu komputerowego, jak też pełniąc funkcję domowego centrum rozrywki. Zestaw dysponuje wejściem audio o średnicy 3,5 mm. Moc – 40 watów. Cena – 999 złKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj