HARMAN KARDON x LIFEBEAM

HARMAN KARDON x LIFEBEAM
Inteligetne fitnessowe słuchawki z biosensorem stworzonym na potrzeby lotnictwa, zbudowane wspólnie przez koncern Harmana i firmę LifeBeam

Vi to pierwszy produkt konsumencki łączący w sobie jakość słuchawek Harman Kardon z wbudowanym biosensorem, stworzonym pierwotnie na potrzeby lotnictwa. Pozwala użytkownikom na monitorowanie w czasie rzeczywistym czynności swojego organizmu, w tym tętna i jego zmienności, ruchu, a nawet nachylenia otoczenia oraz innych warunków środowiska.

Równocześnie Vi interpretuje przechwycone poprzez słuchawki dane i dostarcza praktycznych informacji dotyczących m.in. optymalizacji odchudzania, zarządzania poziomem zmęczenia, zapobiegania urazom, techniki biegu, poziomu stresu, adaptacyjnych planów treningowych, itd.  Fundusze na Vi zebrano w 30 minut na stronie crowdfundingowej Kickstarter.

Vi+Lifebeam

– Wspierając Vi naszymi najwyższej jakości rozwiązaniami audio jesteśmy podekscytowani, że możemy stać się częścią rewolucji fitness, której dokonuje LifeBEAM. Z niecierpliwością wyczekujemy też przyszłych wspólnych innowacyjnych projektów – mówi Dave Rogers, Senior VP i General Manager of Harman’s Consumer Audio Business Unit.

– Ucho wewnętrzne jest zdecydowanie najbogatszym źródłem informacji na temat warunków przepływu krwi i działania mózgu, co czyni je najlepszym miejscem do wychwytywania najdokładniejszych danych biometrycznych – stwierdza Omri Yoffe, CEO i współzałożyciel LifeBEAM. – Technologie Harmana pozwalają nam osiągnąć ten cel.

„]

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj