HARMAN x ASUS

HARMAN x ASUS
Koncerny Harman i Asus podejmują globalne współdziałanie w dziedzinie audio. W praktyce to oznacza, że głośniki Harman Kardon staną się podstawowym wyposażeniem nowych ultrabooków, notebooków i monitorów tajwańskiej marki

Partnerstwo obydwu korporacji przewiduje jeszcze w tym roku montaż głośników Harman Kardon w nowych produktach Asus, takich jak ultrabooki, notebooki, laptopy oraz wybrane modele monitorów.

Harman Kardon na potrzeby marki Asus zaprojektował specjalne głośniki dostosowane do wymagań komputerów i monitorów. Ścisła współpraca inżynierów koncernu Harman i marki Asus miała na celu stworzenie produktów o wysokiej dynamice i precyzji reprodukcji.

– Obie firmy fascynuje technologia i innowacje – mówi S.Y. Hsu, wicedyrektor Asus Corporate. – Unikatowe brzmienie głośników Harman Kardon z pewnością pozwoli naszym produktom osiągnąć kolejny poziom jakości i dostarczyć nowych wrażeń audio użytkownikom naszych komputerów. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo pomoże nam znacznie rozwinąć nasz biznes.

– Brzmienie to istotny czynnik w produktach elektroniki konsumenckiej, choć często jest ustępuje rozwiązaniom wideo. Asus rozumie, że moc i personalizacja brzmienia jest coraz bardziej dostrzegana i słyszana przez konsumentów – mówi Dave Rogers z koncernu Harman.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj