HARMAN x QUIRKY

HARMAN x QUIRKY
Koncern Harman wraz z platformą dla wynalazców Quirky uruchomili wspólny projekt, w ramach którego powstać mają produkty audio nowej generacji wymyślone przez internautów. Pierwszym wyzwaniem są słuchawki jutra. Pomysły można zgłaszać na www.quirky.com/harman/the-headphones-of-tomorrow

Koncern Harman oraz Quirky zachęcają do dzielenia się pomysłami. Quirky słynie z tego rodzaju akcji.

– Zaproszenie naszych użytkowników do tego przedwsięwzięcia nie tylko dostarcza nam informacji na temat gustów i preferencji klientów, ale także umożliwia nam rozmowę z nimi – mówi Ralph Santana, Executive Vice President and Chief Marketing Officer w HARMAN International. – Współpraca z Quirky to dla nas nowe doświadczenie oraz szansa dla inteligentnego designu, formy, funkcjonalności czy łączności. Na razie w kwestii słuchawek, a w przyszłości przy kolejnych produktach – kontynuuje.

– Mamy już prawie 20 000 pomysłów na produkty audio zgłoszonych przez zrzeszonych wokół nas wynalazców – ujawnia Ben Kaufman, CEO i założyciel Quirky. – To miłe wiedzieć, że możemy mieć wpływ na produkty pochodzące z jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży audio.

Słuchawki jutra

Pomysły na słuchawki jutra są przyjmowane do 21 kwietnia 2015 r, Wideo towarzyszące temu projektowi zobaczyć można tutaj: https://www.quirky.com/harman.

29 kwietnia o godzinie 19.00 (streaming na żywo na quirky.com/live) eksperci podczas głosowania zdecydują o realizacji konkretnych projektów, które po skierowaniu do produkcji będą sprzedawane pod szyldem jednej z marek Harmana na całym świecie.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj