HEOS BY DENON

HEOS BY DENON
Szczegóły dotyczące elementów bezprzewodowego systemu multiroom 

Denon przedstawia trzy głośniki, będące elementami bezprzewodowego systemu multiroom – HEOS. Z łatwością podłącz dowolny lub wszystkie głośniki HEOS do swojej domowej sieci Wi-Fi, aby wypełnić wybrane lub wszystkie pokoje dźwiękiem najwyższej jakości korzystając z najlepszej w swojej klasie aplikacji dostępnej zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android. Na potrzeby wprowadzenia tej absolutnie nowej linii produktów HEOS została stworzona strona internetowa, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat produktów. Strona, dostępna również w języku polskim, daje możliwość wirtualnego doświadczenia tego, co HEOS oferuje dla Twojego domu dzięki specjalnie przygotowanym animacjom (www.heosbydenon.com).

Dostępny w sklepach od sierpnia 2014 roku, HEOS oferuje dźwięk uznanej jakości Denon do dowolnego lub wszystkich pomieszczeń w Twoim domu. Zestaw trzech elegancko zaprojektowanych, kompaktowych, a jednocześnie posiadających dużo mocy bezprzewodowych głośników odtwarza Twoje ulubione utwory z najpopularniejszych serwisów muzycznych na świecie, ze źródeł muzyki w domu, urządzeń mobilnych, a także z komputerów PC i Mac, czy też z dysków NAS i pamięci USB w Twojej domowej sieci. Masz możliwość odtwarzania i kontroli we wszystkich tych pokojach, w których chcesz słuchać muzyki. Pięknie zaprojektowany, dostępny w czerni, uzupełniony szczotkowanymi, metalowymi akcentami system HEOS jest poszerzony o urządzenie poprawiające i powiększające zasięg domowej sieci Wi-Fi (sprzedawane osobno). Całym systemem HEOS można zarządzać za pomocą jednej, intuicyjnej, najlepszej w swojej klasie aplikacji dostępnej dla urządzeń Apple i Android, która umożliwia wyjątkowo szybką i prostą konfigurację i późniejsze zarządzanie systemem.

HEOS 3 – Przenośny i świetny na początek

Bardzo dobrze rozpocząć swoją przygodę z systemem HEOS od głośnika HEOS 3 za 1195 zł. Mimo swojego kompaktowego rozmiaru, stylowy bezprzewodowy głośnik stereo HEOS 3 z łatwością wypełnia mniejsze pomieszczenia dźwiękiem o najwyższej jakości. Podobnie jak inne modele z tej linii, głośnik HEOS 3 strumieniuje muzykę z Twoich ulubionych serwisów, takich jak Spotify, Deezer, Napster czy TuneIn – ze smartfonu lub tabletu, a także z innych urządzeń w Twoim domu. Idealny do mniejszych pomieszczeń, takich jak sypialnia, biuro, gabinet i kuchnia, HEOS można umieścić w pozycji poziomej lub pionowej i połączyć w zestaw stereo z drugim głośnikiem Heos 3. HEOS 3 ma w sobie wszystko, co najlepsze, w tym dwukanałowy wzmacniacz klasy D oraz dwa przetworniki pełnozakresowe. To wszystko w stylowej obudowie. Dźwięk jest zoptymalizowany dzięki zaawansowanym algorytmom przetwarzania akustycznego DSP.


HEOS 5 – Elegancja i wydajność

Głośnik ten oferuje najwyższą wydajność spośród głośników HEOS za jedyne 1695 zł. Jego system głośnikowy składa się z dwóch głośników wysokotonowych, dwóch przetworników średniotonowych oraz z jednej pasywnej membrany. Aby osiągnąć najwyższą możliwą jakość dźwięku, każdy czterech przetworników zasilany jest dedykowanym wzmacniaczem klasy D. Jeszcze lepsza jakość dźwięku tego modelu pozwala na odtwarzanie plików w wysokiej rozdzielczości, takich formatów jak AAC i pliki bezstratne FLAC, także z pamięci USB. Wydaje się niebywałe, że ten niezwykły dźwięk wydobywa się z tak kompaktowych rozmiarów urządzenia HEOS 5, modelu, który będziesz mógł z łatwością przenosić z pokoju do pokoju. Posiada on także poręczny uchwyt, który ułatwia przestawianie głośnika w obębie domu, w miejsca gdzie akurat potrzebujesz dawki dobrego dźwięku.


HEOS 7- Na imprezie większy znaczy lepszy

Wisienką na torcie systemu HEOS jest HEOS 7 za 2495 zł, który zapewnia wyjątkowe wrażenia muzyczne. Potężny dźwięk wydobywający się z tego urządzenia jest w stanie wypełnić nawet największe pomieszczenia. HEOS 7 jest stworzony dla tych, którzy poszukują absolutnie najlepszej jakości sprzętu. Stylowa i elegancka obudowa mieści w sobie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, takie jak dwa głośniki nisko-średniotonowe, dwa indywidualnie zaprojektowane przetworniki wysokotonowe oraz dwie membrany pasywne, a nawet aktywny subwoofer. Wszystkie aktywne przetworniki zasilane są pięcioma dedykowanymi wzmacniaczami klasy D. W HEOS 7 dźwięk jest także zoptymalizowany dzięki zaawansowanym algorytmom przetwarzania akustycznego DSP.


Aplikacja HEOS App

Wygodne sterowanie każdym z tych urządzeń możliwe jest dzięki intuicyjnej w obsłudze aplikacji HEOS App z polskim menu. Zaprojektowana by zapewnić pełną kontrolę, posiadająca przejrzysty interfejs aplikacja pozwala na konfigurację systemu HEOS, która zajmie Ci dosłownie chwilę. Umożliwia grupowanie głośników, aby odtwarzały ten sam utwór w trybie party, a także oddzielanie pokoi, aby móc odtwarzać inne utwory w każdym z nich. Daje Ci natychmiastową kontrolę nad muzyką w każdym pomieszczeniu, umożliwiając tworzenie i zapisywanie list odtwarzania, a także sprawdzanie, jakie utwory są następne w kolejce do odtwarzania. Niezależnie od tego czy strumieniujesz muzykę ze Spotify, słuchasz utworów bezpośrednio ze smartfonu lub poprzez DLNA, aplikacja HEOS App zawsze pozwoli na szybką kontrolę systemu i nazwanie każdego głośnika HEOS w zależności od pokoju, gdzie się znajduje.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj