HEOS x EISA 2015-2016

HEOS otrzymał nagrodę EISA i tytuł najlepszego „Europejskiego Systemu Multiroom 2015–2016“

Denon ma przyjemność poinformować, że w tym roku otrzymał prestiżową Nagrodę EISA dla swojego bezprzewodowego systemu multiroom HEOS. Gama czterech doskonale zaprojektowanych, kompaktowych, ale mocnych głośników bezprzewodowych dostarczy ulubioną muzykę z najlepszych światowych serwisów muzycznych online, własną muzykę użytkownika ze źródeł w domu, urządzeń typu smart, komputerów PC, Mac lub napędów NAS podłączonych w domowej sieci, do wszystkich pomieszczeń, w których chcesz słuchać muzyki.

Piękne z wyglądu urządzenia, dostępne w czarnym lub białym wykończeniu obudów uzupełnionych akcentami ze szczotkowanego metalu, zostały uzupełnione o opcjonalny rozszerzacz zasięgu poprawiający pracę i powiększający zastaną bezprzewodową sieć domową użytkownika (sprzedawany oddzielnie). Cały system HEOS może być w prosty sposób kontrolowany za pomocą jednej, wygodnej i zmyślnej aplikacji dostępnej dla urządzeń Apple, Android i Kindle fire, pozwalając na wyjątkowo łatwe sterowanie.

European Imaging and Sound Association (EISA) jest wyjątkowym zrzeszeniem ponad 50 magazynów tematycznych z ponad 20 europejskich krajów, tworzących tym samym najbardziej prestiżową na świecie organizację magazynów piszących o multimediach. Każdego roku EISA nagradza nowe produkty cechujące się zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii, posiadające najbardziej pożądane przez użytkowników funkcje oraz wyróżniające się swoim wzornictwem i najbardziej satysfakcjonującą ergonomią, nie zapominając o najlepszym stosunku ceny do jakości.

W uzasadnieniu jury EISA czytamy:

„Przygotowana przez Denona seria produktów, wprowadzona pod marką HEOS, jest odpowiedzią na nowe możliwości techniczne i nowe potrzeby wielu klientów poszukujących domowych urządzeń i systemów audio, które mogą być konfigurowane na różne sposoby. Dostępne są cztery modele głośników bezprzewodowych – HEOS 1, 3, 5 i 7, wszechstronny wzmacniacz zintegrowany HEOS Amp i przedwzmacniacz HEOS Link. HEOS Home Cinema to soundbar, podczas gdy Heos EXTEND zwiększa zasięg transmisji bezprzewodowej. Cały system jest konfigurowany i sterowany przez aplikację HEOS (iOS i Android), natomiast Spotify, Tidal, Deezer i TuneIn są jednymi z wielu serwisów w ofercie. Głośniki serii HEOS grają z zaskakującą energią, w której nie brakuje nawet niskiego basu.“

Nagroda EISA potwierdza, że Denon, tworząc system HEOS zawiesił poprzeczkę wysoko. Dowiedz się więcej o wszystkich produktach HEOS by Denon na stronie www.denon.pl

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj