HiFiMAN EF-100

HiFiMAN EF-100
RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza do sprzedaży nowy hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy/stereo z DAC USB

Najważniejsze cechy:

· EF100 to wzmacniacz hybrydowy nowej generacji, który łączy w sobie:

· sekcję przedwzmacniacza opartą o lampę elektronową

· wzmacniacz słuchawkowy w klasie AB o mocy 2W RMS

· końcówkę mocy stereo w klasie T o mocy 4.5W RMS

· potencjometr oparty o drabinkę rezystorową

· 24-bitowy DAC

Całość zamknięto w zgrabnej, giętej kompaktowej obudowie wykonanej ze stopu aluminium. Obudowę wykończono wysokiej klasy malowaniem proszkowym. Obsługa wzmacniacza odbywa się za pomocą niezawodnych i stylowych przełączników hebelkowych. Gałka potencjometru została wykonana z aluminium.

Zastosowanie przedwzmacniacza opartego o lampę pozwoliło na uzyskanie łagodnego, ciepłego, gładkiego, a jednocześnie detalicznego brzmienia. Muzykalność w połączeniu z mocą zdolną wysterować nawet najtrudniejsze słuchawki to od zawsze znak rozpoznawczy wszystkich wzmacniaczy słuchawkowych HiFiMAN. Ponadto EF100 został wzbogacony o nową funkcję – możliwość wysterowania niewielkich monitorów biurkowych. Dzięki wejściu USB EF100 to znakomity partner dla każdego melomana słuchającego z rozmaitych źródeł opartych o komputer.

Cena:

2290 zł, dostępny kolor: srebrny matowy

O marce HiFiMAN:

HiFiMan to legendarna na terenie USA audiofilska marka, której właścicielem jest przedsiębiorstwo Head Direct z siedzibą w Nowym Jorku. Od kilku lat firma sukcesywnie wprowadza na rynek i popularyzuje alternatywny typ słuchawek określanych jako ortodynamiczne lub planarne. Jednym z pierwszych produktów jaki powstał w HiFiManie jest bez wątpienia najlepszy na świecie przenośny odtwarzacz audiofilski – HiFiMan HM-801. Produkt, który dał firmie międzynarodową sławę oraz bardzo mocną pozycję na amerykańskim rynku audiofilskim.

Jakość marki HiFiMan:

HiFiMan słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak nowatorskiej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz bezkonkurencyjnie niezawodne.

http://hifiman.pl/

http://www.rafko.com/

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj