HiFiMAN RE-400

HiFiMAN RE-400
Nowa seria audiofilskich pchełek dla Androida i Apple już w Polsce

HiFiMAN, jeden z nielicznych na świecie producentów audiofilskich słuchawek magnetostatycznych (planarnych), wprowadza do sprzedaży w Polsce nowe wersje superlekkich słuchawek dokanałowych skierowanych do wysmakowanych odbiorców ceniących sobie neutralne brzmienie i muzykalność bez nadmiernego uwypuklenia niskich tonów.

Dzięki unikalnej w swojej cenie relacji ceny do jakości dźwięku RE-400 Waterline to najpopularniejszy model w gamie produktowej HiFiMANa. Dodatkowe zalety dokanałówek HiFiMANa to niska impedancja oraz wysoka skuteczność, które pozwalają na współprace nawet z najprostszymi źródłami dźwięku. Stąd decyzja o wprowadzeniu wersji dedykowanych do smartfonów Apple oraz Android.

HiFiMAN RE-400 Waterline – najważniejsze cechy:

Budowa:

• Tytanowa membrana 8.5mm przetwornika z klasyczną miedzianą cewką i magnesem neodymowym

• Obudowa przetworników ze srebrnego anodowanego aluminium

• Okablowanie z miedzi klasy OFC

• 4 rodzaje wkładek dousznych

• Dwie możliwości mocowania w uchu z kable w dół lub do góry (kabel prowadzony za uchem)

• Specyfikacja: 32 ohm / czułość: 102 dB / moc maksymalna: 30mW, zakres częstotliwości 15-22.000Hz

• sterowanie dla Apple lub Android (w zależności od wersji)

Brzmienie:

• Neutralny balans tonalny z dźwiękiem detalicznym i czystym

• Łagodne wysokie tony z właściwą dozą błysku

• Naturalna, pełna i bogata w mikrodetale reprodukcja wokali

• Szybki, ale stonowany i delikatny bas

Cena: 429 złotych

O marce HiFiMAN: HiFiMan to legendarna na terenie USA audiofilska marka, której właścicielem jest przedsiębiorstwo Head Direct z siedzibą w Nowym Jorku. Od kilku lat firma sukcesywnie wprowadza na rynek i popularyzuje alternatywny typ słuchawek określanych jako ortodynamiczne lub planarne. Jednym z pierwszych produktów jaki powstał w HiFiManie jest bez wątpienia najlepszy na świecie przenośny odtwarzacz audiofilski – HiFiMan HM-801. Produkt, który dał firmie międzynarodową sławę oraz bardzo mocną pozycję na amerykańskim rynku audiofilskim.

Jakość marki HiFiMan:

HiFiMan słynie z tego, że prototypy najwyższych modeli słuchawek dopracowuje przy udziale swoich potencjalnych Klientów. Normą stała się sytuacja, w której inżynierowie HiFiMana doszlifowują brzmienie swoich słuchawek w porozumieniu z użytkownikami audiofilskich for internetowych. Każdy nowy przetwornik od HiFiMana przechodzi aż roczny okres testowy. W efekcie tak nowatorskiej współpracy i zaufania w stosunku do swoich Klientów produkty HiFiMana uchodzą za niezwykle uniwersalne brzmieniowo oraz bezkonkurencyjnie niezawodne.

Więcej informacji:

http://www.hifiman.rafko.pl

http://www.rafko.comKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj