HK GO&PLAY

HK GO&PLAY
Bezprzewodowa stacja muzyczna Harmana Kardona dla tych, którzy lubią być kompatybilni i chcą się synchronizować. Szczegóły - w informacji poniżej

Soczyste, bogate brzmienie o szerokim wachlarzu dźwięków, z grzmiącym basem, wprawiającym powietrze w wibracje – tego oczekują melomani od rasowych kolumn głośnikowych. Ale to samo z poręcznej, kompaktowej kolumny głośnikowej, którą można zabrać nawet na piknik przy ognisku? 

Najnowsza, bezprzewodowa wersja przenośnej kolumny i stacji dokującej HK Go&Play stanowi stylową alternatywę dla tych amatorów muzyki, którzy oczekują pełnej kompatybilności z ich cyfrowymi gadżetami, świetnego brzmienia i bezprzewodowej komunikacji. Urządzenie wykorzystuje opracowaną przez Harmana technologię TrueStream™, która optymalizuje odtwarzanie dźwięku, przesyłanego za pośrednictwem Bluetooth. Dzięki niej urządzenie automatycznie wybiera najlepszy dostępny kodek, a następnie przetwarza sygnał dźwiękowy, eliminując straty jakości spowodowane kompresją. Technologia ta ma też inną zaletę – dzięki temu, że „pamięta” osiem urządzeń, z którymi Go+Play Wireless choć raz współpracował, może się błyskawicznie połączyć z każdym z nich, ilekroć znajdzie się ono w zasięgu. Kolumna czerpie dźwięk z każdego cyfrowego urządzenia korzystającego z technologii Bluetooth® (iPad, iPad mini, iPhone 5, iPod touch, iPod nano), łącznie ze smartfonem, tabletem z systemem Android™ lub Windows® Mobile oraz telefonem BlackBerry®.

Bogata paleta dźwięków w średnim zakresie częstotliwości oraz szeroki wachlarz basów to efekt zastosowania dwóch przetworników średnioniskotonowych Atlas™ o mocy 30W każdy, które odtwarzają brzmienie prawie pozbawione zniekształceń. Szczegółowe, klarowne odtwarzanie górnych rejestrów to zasługa pary tweeterów (2x15W). Dzięki bi-amplifikacji każdy z wooferów i tweeterów wzmacniany jest oddzielnie. Z kolei cyfrowe wzmocnienie i cyfrowa obróbka sygnału (DSP) pozwalają uzyskać algorytm, który przy zasilaniu z sieci optymalizuje dynamikę całego systemu, a przy korzystaniu z wbudowanej baterii minimalizuje zniekształcenia. Efekt ? Szerokie pasmo przenoszenia częstotliwości (40 Hz – 20kHz) i jakość dźwięku, o jakiej większość przenośnych kulumn głośnikowych może tylko pomarzyć.

Urządzenie dysponuje dotykowym systemem sterowania, który doskonale komponuje się z wysmakowanym, niezwykle prostym designem i elementami ze stali nierdzewnej. Dzięki niemu użytkownik może ustawiać głośność jednym dotknięciem palca. Do ładowania wbudowanej baterii służy port USB, który umożliwia również ładowanie iPada, iPhone’a oraz innych urządzeń przenośnych. Kolumnę wyposażono też w 3,5 mm gniazdo stereo mini jack. Harman Kardon Go+Play Wireless dostępna jest w czarnej i białej wersji kolorystycznej, w cenie 1699 zł.
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj