HTC ONE A9 NA AUDIO VIDEO SHOW 2015

HTC ONE A9 NA AUDIO VIDEO SHOW 2015
Już 6 listopada najnowszy smartfon HTC One A9, należący do wielokrotnie nagradzanej serii One, zostanie poddany surowej i rygorystycznej ocenie pasjonatów dźwięku najwyższej jakości. HTC zadebiutuje publicznie na stoisku Harman Kardon na targach Audio Video Show 2015, odbywających się w dniach 6-8 listopada, na Stadionie Narodowym. Miejsce ani czas prezentacji nie są przypadkowe. HTC One A9, wyposażony został we wzmacniacz słuchawkowy dużej mocy i konwerter przetwarzający 24-bitowy dźwięk.

Już 6 listopada najnowszy smartfon HTC One A9, należący do wielokrotnie nagradzanej serii One, zostanie poddany surowej i rygorystycznej ocenie pasjonatów dźwięku najwyższej jakości. HTC zadebiutuje publicznie na stoisku Harman Kardon na targach Audio Video Show 2015, odbywających się w dniach 6-8 listopada, na Stadionie Narodowym. Miejsce ani czas prezentacji nie są przypadkowe. HTC One A9, wyposażony został we wzmacniacz słuchawkowy Hi-Fi DAC dużej mocy, przetwarzający niemal audiofilskiej jakości, 24-bitowy dźwięk.

Tak właśnie powinna brzmieć muzyka
Wysokiej jakości dźwięk zawsze był mocną stroną serii HTC One, ale model HTC One A9 to ukoronowanie ponad 20 lat doświadczenia w inżynierii dźwięku. Każdy aspekt jego budowy, od konstrukcji płyty głównej po rozmieszczenie poszczególnych komponentów elektrycznych, uwzględnia konieczność minimalizacji zakłóceń i zniekształceń dźwięku. Wyższa moc wyjściowa to lepszy dźwięk. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy zapewnia wspaniały dźwięk pod względem głośności i zakresu dynamicznego.

Nowy standard mobilnego dźwięku
W modelu HTC One A9 znalazła się technologia HTC BoomSound™, co w zestawieniu z Dolby Audio™ Surround zaowocowało głębokim, czystym dźwiękiem. Osiągnięto jakość, która wyznacza nowe standardy. Dzięki systemowi DAC i dźwiękowi 24-bit/192KHz każda kolekcja muzyki nabierze nowego wymiaru. Dodatkowo, moduł DSP na bieżąco przeskalowuje 16-bitowe treści do poziomu dźwięku 24-bitowego, wzbogacając go przy tym i dodając głębi. Wzmacniacz słuchawek, dwukrotnie mocniejszy, niż w innych telefonach zwiększa natomiast moc i zakres dynamiki po to, aby dało się usłyszeć każdy takt ulubionego utworu.

Telefon HTC One A9 będzie zatem idealnym źródłem muzyki i punktem wyjściowym do budowania audiofilskich mobilnych zestawów audio. Uzupełnienie o zewnętrzny konwerter cyfrowo-analogowy czy dodatkowy wzmacniacz słuchawkowy i wysokiej klasy słuchawki sprawi, że słuchanie muzyki w podróży powinno sprawić przyjemność najbardziej wymagającym uszom.

Zapraszamy do osobistego przetestowania możliwości HTC One A9 na targi Audio Video Show 2015 na stoisko Harman Kardon.

Dostępność
HTC One A9 dostępny jest na euro.com.pl w przedsprzedaży już od października 2015 roku.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj