iZOTOPE PRO AUDIO ESSENTIALS

iZOTOPE PRO AUDIO ESSENTIALS
Zwięzły kurs, po którym będziesz wiedział o dźwięku prawie tyle, co profesjonalista w studio nagraniowym. Na dodatek jest okazja, żebyś przetestował swój słuch!

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat kompresji dynamiki, korekcji dźwięku, częstotliwości próbkowania? Zapraszamy w takim razie na serię filmów edukacyjnych stworzonych pod kierownictwem Jonathana Wynera, producenta nominowanego do nagrody GRAMMY.

Pro Audio Essentials teoretycznie jest przygotowany dla ludzi zajmujących się produkcją, miksowaniem i masteringiem, jednak bez obaw mogą z niego skorzystać także osoby nie związane zawodowo z branżą fonograficzną. Obejmuje na razie trzy działy: Equalization, Compression i Digital Audio Basics.

Szkolenie przygotowane przez firmę iZotope, dostarczającą różnego rodzaju produkty dla profesjonalistów, składa się jednak nie tylko z krótkich, ale bardzo treściwych wykładów dotyczących podstaw, lecz także z części praktycznej, która jest sprawdzianem umiejętności np. odróżniania nagrań cieplejszych od zimniejszych czy głośniejszych od cichszych. Na lekcje zapraszamy tutaj.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj