CRESYN C560H

CRESYN C560H
Jak słuchawki są kolorowe i ładnie wyglądają, to zazwyczaj grają beznadziejnie. Czy tak musi być? Marka Cresyn stara się przełamać tę regułę

Firma Cresyn znana jest z efektownie wyglądających oraz dobrze grających zestawów słuchawkowych do różnych telefonów i smartfonów. Ciągle rozwijając swoje produkty stara się realizować potrzeby klientów. Prezentowanych model to jeden z nowej serii, którą producent wprowadza właśnie do sprzedaży.

C560H to najwyższy model serii słuchawek Cresyna. Potężne 40 mm przetworniki, technologia Multi-Tune i specjalne nauszniki wypełnione pamiętającą pianką pozwalają uzyskać niezwykle właściwości akustyczne. To nasza najbardziej udana konstrukcja – elegancka i nowoczesna.

Cresyn C560H to najwyższej klasy słuchawki hifi . Cresyn spełnił wymagania klientów i stworzył słuchawki wyróżniające się wyglądem oraz doskonałym brzmieniem. Główne cechy to kolorowy pałąk, aluminiowe elementy konstrukcji, odpinany pojedynczy przewód z mikrofonem i regulacją głośności.

Zamknięta konstrukcja słuchawek jest typowo portable. Muszle wykonane są z przyjemnego materiału imitującego skórę. Same muszle są niewielkie, ale nie uciskają uszu. Słuchawki są bardzo wygodne i wytrzymałe. Przewód w słuchawkach jest odpinany i umożliwia współpracę z wieloma telefonami z Androidem oraz z iPhonami.


Uzyskano to dzięki wyposażeniu słuchawek w elegancki mini pilot z mikrofonem, który umożliwia oprócz odbierania rozmów również sterowanie głośnością słuchawek. Przewód możemy podpiąć bądź do lewej, bądź do prawej słuchawki. Możemy również podpiąć inne słuchawki i słuchać tej samej muzyki z przyjacielem czy dziewczyną.

Brzmienie Cresyn C560H? Każdy dźwięk ma swoje miejsce, nie mamy efektu zlania. Mimo konstrukcji zamkniętej uzyskano szeroką scenę. Dźwięki nie starają się dominować, tworzą jedną całość. Dopiero teraz można naprawdę usłyszeć na nowo, wspaniałe realizacje płyt. Cena modelu to 329 zł z VAT. Dostępny w 3 kolorach: czarnym, białym i seledynowym.

Specyfikacja:

• Typ przetwornika – zamknięty dynamiczny

• Przetwornik – 40 mm

• Impedancja – 32 Ohm

• Skuteczność – 102 dB/mW

• Pasmo przenoszenia – 14 Hz – 24 kHz

• Max moc wejściowa: 1,000mW

• Kabel – 1,1m zakończony wtykiem 3,5 mm (odpinany)


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj