JAYS FIVE

JAYS FIVE
Słuchawki, o których ani producent, ani dystrybutor niewiele mogą powiedzieć. Ale mówią. I to z jakim zapałem!

Poza kompletnym marketingowym bełkotem rozsyłanym w informacjach prasowych, producent oraz dystrybutor mają do przekazania tylko dwa konkrety – słuchawki kosztują 399 zł i są dostępne w wersjach z pilotami dopasowanymi do iOS, Androida i Windowsa. To jakaś piramidalna bzdura, której celem jest prawdopodobnie odwrócenie uwagi od prawdziwej wartości tej plastikowej konfekcji kupowanej pewnie za grosze u Chińczyków. Poniżej pozwalamy sobie umieścić oryginalny komunikat na temat Jays Five, który otrzymaliśmy od firmy Horn Distribution, rozprowadzającej w Polsce ten wynalazek. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że będziemy się zastanawiać nad koniecznością tłumaczenia tekstów z języka polskiego na język… polski.

Jays przedstawia a-JAYS Five – stworzone według nowej koncepcji – pierwsze słuchawki douszne na świecie w trzech wersjach: dla iOS, Windows i Android
Warszawa, 21 maja 2013 roku – Szwedzki producent słuchawek, Jays AB przedstawia nowo stworzoną serię słuchawek dousznych, a-JAYS Five, które będą dostępne już tego lata. Nowe słuchawki są pierwszymi na świecie koncentrującymi się na użytkownikach smartfonów, posiadającymi zintegrowany pilot sterowania, dostosowany kształtem i funkcjonalnością do systemów iOS, Windows i Android zgodnie z nowa koncepcją iWA.Z intencją niepozostawiania żadnego miłośnika muzyki samego sobie, szwedzki producent Jays AB stworzył całkiem nową serię produktów pod nazwą a-JAYS Five, bazującą na doświadczeniach słuchawek a-JAYS Four dla iOS, cieszących się sukcesem sprzedażowym na całym świecie.Jako pierwsze na świecie słuchawki, a-JAYS Five będą dostępne w trzech wersjach dla platform: iOS, Windows i Android w oparciu o koncepcję iWA, z trzema przyciskami pilota zdalnego sterowania, w kształcie i funkcjonalności odpowiedniej dla każdej z platform. A-JAYS Five jest nową serią produktów, która powstała w procesie twórczym, będącym naturalnym kolejnym krokiem w innowacyjnym podejściu do platform systemowych. A-JAYS Five oferuje ulepszone funkcjonalności i dodatkowo ulepszone brzmienie oraz jeszcze lepszy, niezwijający się płaski przewód, który dzięki Jays pokochali użytkownicy na całym świecie. A-JAYS Five posiada jeszcze lepszą ergonomię użytkowania, nowy klips mocujący przewód oraz jeden z najlepszych na świecie mikrofonów MEMS. Wszystko to zamknięte w nowym opakowaniu zawierającym także pokrowiec. Nabywcy mogą wybrać słuchawki w dwóch kolorach – białym i czarnym.„Przedstawiając serię a-JAYS Five chcemy dać każdemu, niezależnie od systemu operacyjnego w ich smartfonie, szansę na pełne cieszenie się z posiadanego produktu. Wiemy, ze także użytkownicy sprzętu bazującego na Androidzie i Windows chcą doświadczać wysokiej jakości muzyki bez ograniczeń sprzętowych, a nasza nowa koncepcja iWA właśnie to oferuje,” powiedział Peter Cemder, menedżer produktu w Jays. „W naszej fascynacji cyfrowym światem rozumiemy także zwiększającą się potrzebę istnienia doskonałych produktów analogowych. Chcemy stworzyć prawdziwą wartość dzięki naszej technologii i wiemy, że możemy zaspokoić zapotrzebowanie na jakość, prostotę użytkowania i muzykalność. Teraz dokonaliśmy więc świadomego wyboru dla naszych użytkowników udostępniając mocne rozwiązanie dla trzech powszechnie występujących platform, iOS, Windows i Android występujących w większości smartfonów. Robiąc to jako pierwsi na świecie manifestujemy naszą misję, w myśl której chcemy dostarczać niezapomnianych doznań muzycznych naszym użytkownikom, przyjaciołom i fanom, nie tracąc przy tym koncentracji na tym, co naprawdę jest ważne.”

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj