JBL ARENA 170 & 180

JBL ARENA 170 & 180
Niedrogie kolumny podłogowe z klasycznym, koncertowym brzmieniem JBL. Szczegóły w informacji polskiego dystrybutora

JBL Arena 180 to dwudrożna kolumna podłogowa z dwoma przetwornikami o średnicy 7′′ (178 mm) i miażdżącym wooferem. Doskonała jakość w przystępnej cenie. Wyposażona jest w technologię HDI (High Definition Imaging), jednocalowy (25mm) tweeter z miękką kopułką oraz dwa siedmiocalowe (178mm) woofery policelulozowe działające w połączeniu z umieszczonym z tyłu dostrojonym portem bass refleksu. Dzięki temu odtwarza wiernie brzmienie, które było zamysłem artysty. Tak uzyskany dźwięk wart jest owacji na stojąco! Doskonałe, zwarte brzmienie basowe zapiera dech w piersiach słuchaczy zarówno w czasie oglądania filmów czy telewizji, jak i słuchania muzyki oraz w grach konsolowych.

JBL Arena 170 to głośnik 2-drożny, który ustala scenę dla klasycznego dźwięku w zaciszu Twojego domu. Jego policelulozowy głośnik niskotonowy o średnicy 7″ (178mm), w połączeniu z umieszczonym z tyłu portem bass refleksu, zapewnia jakość, która jest idealna do odbioru muzyki, filmów i gier. Technologia HDI (High Definition Imaging), głośnik wysokotonowy o miękkiej kopułce i średnicy 1″ (25 mm) oraz policelulozowy głośnik niskotonowy o średnicy 7″ (178 mm) zapewniają wyjątkową moc i precyzję, która jest w stanie dokładnie odwzorowywać niskie i wysokie tony. Inspiracją dla tych kolumn są profesjonalne i referencyjne monitory studyjne JBL M2 Master Reference Monitor uważane przez wielu za najlepsze na świecie.

JBL Arena 180 i 170 są idealnym połączeniem klasyki z przystępnością. Jakość odsłuchu sygnowana przez JBL i subtelny, współczesny wygląd – to cechy wyróżniające najnowszą serię kolumn JBL.

Technologia High Definition Imaging (HDI), pierwotnie opracowana dla profesjonalnych monitorów studyjnych JBL M2 Master Reference Monitor, rozprasza wysokie częstotliwości równomiernie, bardziej precyzyjnie na większym obszarze odsłuchowym. Optymalizowane komputerowo ustawianie przetworników oraz integracja sieciowa zapewniają idealną wydajność i realistyczne obrazowanie sceny dźwiękowej. To wyższość akustyczna udowodniona rygorystycznymi testami i rzeczywistymi ocenami.

Całość dopełnia bezpretensjonalny i nowoczesny wygląd. Współczesny kształt obudowy charakteryzuje się bocznym i górnym panelem pod pewnym kątem. Farba zastosowana wokół przetworników i na falowodzie jest delikatna w dotyku. Wykończenie kolumn dostępne jest w kolorze czarnym lub białym, a zdobią je minimalistyczne maskownice i elementy ze szczotkowanego metalu.

Perfekcyjne połączenie mocy JBL, precyzji wykonania i przystępności cenowej.

Kolumny JBL Arena 180 i 170 to tylko elementy potężnego systemu, przeznaczonego do użytku z całą serią głośników JBL Arena: 2 głośniki podłogowe, 2 głośniki półkowe, 1 głośnik centralny i 1 subwoofer.

Specyfikacja techniczna – JBL Arena 180:

Zalecana moc wzmacniacza: 20 – 225W

Pasmo przenoszenia: 39Hz – 40kHz

Efektywność: 88 dB

Impedancja nominalna: 8 omów

Częstotliwości przejścia: 2,1kHz – 18 dB/oktawa

Rodzaj obudowy: Umieszczony z tyłu port bass refleks

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 1086mm x 217mm x 314mm

Waga: 15.2 kg

Specyfikacja techniczna – JBL Arena 170:

Zalecana moc wzmacniacza: 20-200 W

Pasmo przenoszenia: 44Hz – 40kHz

Efektywność: 87 dB

Impedancja nominalna: 8 omów

Częstotliwości przejścia: 2,1kHz – 18 dB/oktawa

Rodzaj obudowy: Umieszczony z tyłu port bass refleks

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 959mm x 217mm x 283mm

Waga: 12,5 kgKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj