JBL BOOST TV

JBL BOOST TV
Kompaktowy głośnik telewizyjny gwarantujący lepsze wrażenia podczas oglądania filmów, koncertów, wydarzeń sportowych.

Choć sam głośnik jest dość niewielki (ma długość 380 mm), to jakość brzmienia ukrytych w nim przetworników może zaskoczyć. To głęboki bas, brzmienie 360 stopni oraz technologia Dolby® Digital dla filmów HD. To także bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth z urządzeń przenośnych.

Praktycznie zaraz po rozpakowaniu głośnik jest gotowy do podłączenia do telewizora (poprzez wejście analogowe lub optyczne). Ustawienia głośności telewizora z podłączonym głośnikiem JBL Boost TV regulować można poprzez pilota dołączonego do zestawu albo pilota telewizora. Technologia JBL SoundShift™ współpracuje z telewizorem oraz bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi w tym samym czasie, co umożliwia automatyczne przełączanie dźwięku pomiędzy telewizorem, telefonem, a tabletem.

Technologia JBL Connect pozwala bezprzewodowo połączyć dwa głośniki wyposażone w tę technologię, w celu zmultiplikowania wrażeń odsłuchu i stworzenia własnego systemu.

JBL Boost TV to dźwięk cyfrowy. Kabel optyczny znajduje się w zestawie. Brzmienie 360 stopni, które uzyskuje się bez dodatkowych kabli czy głośników, możliwe jest dzięki technologii Harman Display Surround.

Bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth pozwala podłączyć nawet 3 smartfony czy tablety do jednego głośnika.

W zestawie
1 x JBL Boost TV
1 x pilot
1 x kabel analogowy 3.5mm
1 x kabel optyczny
1 x kabel zasilający

Specyfikacja techniczna
Pasmo przenoszenia: 60Hz – 20kHz
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 92dB
Moc znamionowa: 30W

Przetworniki: 2 x 50mm
Wejścia audio: 1 anologowe, 1 optyczne, Bluetooth
Wymiary (Wys. x Szer. x Głęb.): 84 x 376 x 122mm
Cena: 849 zł

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj