JBL CHARGE 2

JBL CHARGE 2
Lajfstajlowe kolumienki dla tych, którym powoli przestają wystarczać do słuchania muzyki głośniki montowane w smartfonach lub tabletach. Szczegóły - w informacji prasowej polskiego dystrybutora JBL 

Po kultowym już i doskonałym głośniku Charge przyszła kolej na jego młodszego brata – Charge 2. Konstrukcja zmodyfikowana przez inżynierów JBL zapewnia jeszcze więcej najwyższej klasy dźwięku i wyposażona została w dwa głośniki 1,75’’ oraz dwa radiatory pasywne. Można tu wręcz zobaczyć drgania najniższych tonów!

JBL Charge 2 nie pozwoli przestać tańczyć nawet przez 12 godzin, bez konieczności ponownego ładowania. To przenośny, stereofoniczny, aktywny zestaw głośnikowy z pojemnym akumulatorem umożliwiającym ładowanie urządzeń typu smartfon czy tablet nawet podczas odtwarzania ulubionej muzyki. Wbudowana łączność Bluetooth® cechuje się wysoką przepustowością. Dzięki temu nie tylko można przesyłać strumieniowo dźwięk wysokiej jakości, ale również korzystać z funkcji urządzenia głośnomówiącego, które wspomagane jest technologią usuwania szumów i echa – ATI SoundClear®. Wszystko to by móc swobodnie rozmawiać ze znajomymi, rodziną i współpracownikami. JBL Charge 2 to również urządzenie społecznościowe – korzystając z trybu Bluetooth Social Mode nawet trzy osoby mogą aktywnie podłączać smartfony lub tablety, by wspólnie udostępniać muzykę.

Ten głośnik bezprzewodowy dostępny będzie w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, czerwonej, niebieskiej i fioletowej. Jego kształt przypomina taran – element konstrukcji dziobu w dawnych okrętach, który służył do zatapiania okrętów wroga poprzez taranowanie (uderzanie własnym okrętem w okręt wroga). Jest to zabieg nieprzypadkowy, gdyż JBL Charge 2 taranuje konkurencję zapewniając najlepszy w swojej klasie dźwięk, przekazywany za pośrednictwem dwóch głośników i dwóch radiatorów pasywnych, które gwarantują głębokie i precyzyjne niskie tony. Głośnik można zabrać ze sobą wszędzie i słuchać muzyki bez ograniczeń. Nie tylko zmieści się on do plecaka, ale – wyposażony w technologię Bluetooth 3.0 – umożliwi nawiązanie połączenia bezprzewodowego z dowolnym innym urządzeniem przenośnym obsługującym tę technologię. Dzięki temu nie potrzeba kabli, aby urządzić przyjęcie i można swobodnie komunikować się telefonicznie ze znajomymi za pomocą trybu głośnomówiącego.

Niezależnie od tego w jaki sposób się go podłączy, zestaw JBL Charge 2 zapewnia potężne i poruszające wrażenia dźwiękowe. Wbudowany akumulator 6000 mAh umożliwia nawet 12 godzin odtwarzania muzyki i ładowanie innych urządzeń przenośnych. To doskonałe rozwiązanie, by dzielić się ulubionym brzmieniem z najbliższymi, a także by zaaranżować mniej lub bardziej spontaniczną imprezę taneczną. Gdziekolwiek jesteśmy!

Specyfikacja produktu:

Wersja Bluetooth: 3.0

Obsługiwane formaty: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2

Przetwornik: 2 x 45 mm

Znamionowa moc wejściowa: 2 x 7,5 W

Pasmo przenoszenia: 75 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: >80 dB

Akumulator: litowo-jonowy

Czas ładowania baterii: 4 godziny przy natężeniu prądu 1,8 A

Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju muzyki)

Moc nadajnika Bluetooth: 0-4 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8 DPSK

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 79 mm x 184 mm x 75 mm

Masa: 540 g

Cena: około 649 złKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj