JBL CHARGE 2+

JBL CHARGE 2+
Masz system odporny na zakłócenia elektromagnetyczne, promieniowanie kosmiczne, wyładowania atmosferyczne, rezonanse, wstrząsy, magnitudy i wibracje. A czy wytrzyma... zachlapanie?

Bezprzewodowy, odporny na zachlapania głośnik Bluetooth, który doładuje również inne urządzenia przenośne. Już przy pierwszym zetknięciu docenia się jego potężne brzmienie i niepowtarzalny wygląd. A powodów, dla których nie chce się z nim rozstać, jest o wiele więcej.

Odświeżony JBL Charge 2+ jest niezwykle potężny, wyposażony w pojemny akumulator oraz technologię Bluetooth. To głośnik z wysokiej jakości brzmieniem. Jego nieco zmieniony styl oraz odporny na zachlapania design sprawiają, że Charge 2+ doskonale nadaje się do używania wszędzie – nawet przy basenie czy kiedy spontanicznie tańczysz w deszczu. Nie wolno jedynie zanurzać go w wodzie. Dwa wbudowane głośniki i dwie membrany pasywne zapewniają głębokie i precyzyjne niskie tony. To bas, który usłyszysz, poczujesz i zobaczysz dzięki drżeniu membran.

Głośnik zasilany jest akumulatorem 6000 mAh, który zapewnia do 12 godzin odtwarzania muzyki. Dzięki wbudowanemu portowi USB może też ładować inne urządzenia przenośne, na przykład smartfon czy tablet.

Podobnie jak poprzednie modele, wyposażono go w mikrofon wyciszający zewnętrzny hałas i pogłos. Można zatem bez przeszkód prowadzić za jego pośrednictwem rozmowy telefoniczne. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk.

Zdarzyło się Wam kiedyś toczyć bój z przyjaciółmi o to kto będzie DJ’em i jakiej muzyki będziecie wspólnie słuchać? JBL Charge 2+ proponuje Wam kompromisowe rozwiązanie – tryb społecznościowy, w ramach którego nawet 3 osoby jednocześnie mogą nawiązać połączenie Bluetooth z urządzeniem. W ten sposób macie 3 źródła dźwięku i można słuchać różnych gatunków muzycznych. Kłótnia zażegnana. Wszystko to z wykorzystaniem wysokiej jakości bezprzewodowego przesyłu muzyki stereo za pośrednictwem technologii Bluetooth. JBL Charge 2+ doskonale sprawdzi się w czasie letnich eskapad. Bez względu na to czy będzie to wypad w góry, nad morze, na basen czy do znajomych na grilla, ten głośnik bezprzewodowy zachwyci wszystkich i zagra jak żaden inny.

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth: 3.0

Obsługiwane formaty: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2

Przetwornik: 2 x 45mm

Znamionowa moc wejściowa: 15W

Pasmo przenoszenia: 75Hz – 20kHz

Stosunek sygnału do szumu: >80 dB

Akumulator: litowo-jonowy

Czas ładowania: 4 godziny przy natężeniu prądu 1,8 A

Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju muzyki)

Moc nadajnika Bluetooth: 0-4 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2.402 – 2.480 GHz

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, /4 DQPSK, 8DPSK

Wymiary (wys. x szer. x gł.): 79 x 185.2 x 79 mm

Waga: 600 g

Cena: 719 zł


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj