JBL CHARGE

JBL CHARGE
Przenośny głośnik z Bluetoothem i baterią, która trzyma do 12 godzin

Dotąd eksperci nie mieli wątpliwości – albo małe wymiary systemu głośnikowego, albo wysoka jakość odtwarzania. A już małe, kieszonkowe głośniki po prostu… nie brzmiały. Nowy JBL Charge przełamuje wszelkie schematy i pozwala zapomnieć o konieczności kompromisów.

Głośnik dysponuje tak potężnymi basami i szerokim pasmem przenoszenia, że aż trudno uwierzyć, iż chodzi o urządzenie o wymiarach zaledwie 74 x 175 mm! To efekt zastosowania dwóch pełnozakresowych przetworników o średnicy 38mm i wzmacniacza 2×5 W. Jakość dźwięku to również zasługa wbudowanego portu basów i cyfrowej obróbki dźwięku. Ten kieszonkowy, bezprzewodowy system stereo wykorzystuje technologię Bluetooth do łączenia się na przykład ze smartfonem lub tabletem.

Co więcej, głośnik może być dodatkowym akumulatorem dla zewnętrznych urządzeń, np. telefonów. W zestawie jest również 3,5 mm stereo mini jack, który pozwala nagłaśniać muzykę ze starszych urządzeń. JBL Charge powstał przede z myślą o letnich, pieszych wyprawach – na biwak, camping czy piknik. W tym celu otrzymał wzmocnioną obudowę i grill oraz gumowe końcówki i gumową pokrywkę portu USB. Można go zatem bez obaw nosić w plecaku lub torbie plażowej.

O możliwościach jego wykorzystania w plenerze decyduje jednak przede wszystkim zasilanie – wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności 6000mAh, ładowana przez port USB, zapewnia 12 godzin grania non stop! Cylindryczny głośnik może grać w każdej pozycji. Ledowe światełka czytelnie informują o tym, że bateria wymaga doładowania jak również, że głośnik odbiera przez Bluetooth. JBL Charge produkowany jest w kilku kolorach, m.in. w szarym, niebieskim i zielonym. Sprzedawany jest w estetycznym neoprenowym pokrowcu. W Polsce będzie dostępny od kwietnia.Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj