JBL CINEMA BASE

JBL CINEMA BASE
Głośnik telewizyjny typu soundbase – zupełnie nowy typ produktu zaprojektowany tak, by można było go ustawić pod telewizorem

Głośnik typu soundbase odróżnia od soundbara przede wszystkim sposób montażu, a w zasadzie wygodne rozwiązanie polegające na ustawieniu go pod telewizorem. Uzupełnia w ten sposób ekran o znakomity dźwięk. JBL Cinema Base łączy się pojedynczym kablem z telewizorem za pomocą złącza HDMI™, analogowego lub optycznego. Pięknie się prezentuje i wspaniale brzmi. Jeśli ma się ochotę można też puszczać muzykę ze swojego smartfona lub tabletu z wykorzystaniem bezprzewodowej łączności Bluetooth®. To urządzenie typu „wszystko w jednym”. Można go dopasować do niemal wszystkich typów telewizorów poniżej 60″. Posiada technologię Harman Volume, która utrzymuje głośność na tym samym poziomie. Nigdy więcej głośnych reklam!


Najwyższej jakości dźwięk sygnowany przez JBL wydobywa się z dwóch pełnozakresowych przetworników o średnicy 65 mm oraz dwóch wbudowanych subwooferów 90 mm. Całkowita moc głośnika to 240 W. Wspomniana już technologia Harman Volume utrzymuje dźwięk na stałym poziomie, a kinowe brzmienie zapewnione jest dzięki Dolby® Digital i Harman Display Surround. Nie potrzeba żadnych dodatkowych głośników ani sieci.


Dość istotną funkcją współcześnie okazuje się możliwość ładowania baterii różnych urządzeń domowych za pomocą wygodnego portu USB. W tej kwestii JBL Cinema Base również nas nie zawiedzie. Jego użytkowanie jest proste i odbywa się za pomocą pilota do telewizora. Dołączony do zestawu pilot na podczerwień, pozwala na wygodne sterowanie zestawem funkcji urządzenia. Po zaprogramowaniu odbiera ono komendy pochodzące z pilota od telewizora, zapewniając sterowanie całym zestawem kina domowego za pomocą pojedynczego pilota. Nowy na rynku JBL Cinema Base dostarcza zachwycający dźwięk z eleganckiego, kompaktowego i nieskomplikowanego urządzenia, które stanowi podstawę dla większości telewizorów.


Specyfikacja produktu:

Wymiary

Soundbar (Dł. x Szer. x Wys.) 600 mm x 401.6 mm x 102 mm

Waga: 8kg

Opakowanie (Dł. x Szer. x Wys.) 7.3″ x 7.2″ x 20.7″ (694 mm x 183 mm x 526 mm)

Waga: 22.5 lbs (10.22 kg)

Soundbar – specyfikacje audio

Zakres częstotliwości urządzenia 45Hz – 20 kHz

Maksymalny poziom SPL (poziom ciśnienia akustycznego): 100 dB

Moc wyjściowa >240 W

Maksymalna waga telewizora:

do 68 kg

Maksymalny rozmiar stojaka telewizora:

(Dł. x Szer.) 585 mm x 342 mm

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj