JBL CINEMA SB 250

JBL CINEMA SB 250
JBL Cinema SB 250 to dobry wybór dla użytkowników telewizorów o płaskim profilu.

To zgrabny i elegancki soundbar, który pasuje do każdego płaskiego telewizora. Łączy się bezprzewodowo z kompaktowym subwooferem o wysokiej mocy, a także jednym przewodem z telewizorem. Technologia JBL SoundShift™, która współpracuje jednocześnie z telewizorem i bezprzewodowym urządzeniem przenośnym, pozwala automatycznie przełączać źródło audio z telewizora na smartfon i tablet lub odwrotnie.

JBL Cinema SB 250 potrafi obsługiwać system zdalnego sterowania dźwiękiem dowolnego telewizora, co zapewnia uproszczone zarządzanie systemem kina domowego. Korektor brzmienia pozwala w prosty sposób (jednym przełącznikiem) optymalizować brzmienie w zależności od sposobu montażu soundbara (na ścianie lub na półce). Natomiast niezależne sterowanie głośnością subwoofera umożliwia odtwarzanie niskich tonów zgodnie ze swoimi upodobaniami.

JBL Cinema SB250 pasuje do każdego nowoczesnego płaskiego telewizora, zapewniając wysoką jakość dźwięku kinowego z wrażeniem odsłuchu surround. To kompleksowe rozwiązanie uzupełnione kompaktowym subwooferem bezprzewodowym o średnicy 6,5″ (165 mm). Całość podłącza się do telewizora jednym złączem analogowym lub optycznym. Prostoty użytkowania dopełnia możliwość wykorzystania pilota telewizora do sterowania głośnikiem.

Technologia JBL SoundShift™ pozwala korzystać z urządzeń przenośnych jako źródła dźwięku, natomiast Dolby® Digital i Harman Surround zapewniają kinowe brzmienie 360 stopni. Funkcja Harman Volume gwarantuje jednolity poziom głośności nawet w czasie trwania reklam.

Zawartość zestawu:
1 soundbar Cinema SB250
1 bezprzewodowy subwoofer JBL
1 pilot zdalnego sterowania
1 analogowy przewód 3,5 mm
1 przewód optyczny

Specyfikacje techniczne
Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 20 kHz
Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 100 dB
Całkowita moc wzmacniacza Cinema SB250: 200 W maks.
Wymiary:
Głośnik soundbar (dł. x szer. x wys.): 831 x 65 x 78 mm
Masa: 2,8 kg
Subwoofer (dł. x szer. x wys.): 242 x 242 x 320 mm
Masa: 4,8 kg
JBL Cinema SB250 zawiera dwa moduły dwudrożne, lewy i prawy, każdy z przetwornikiem 55 mm (2,25″) oraz kopułowym głośnikiem wysokotonowym 32 mm (1,25″)
Bezprzewodowy subwoofer aktywny 165 mm (6,5″) w specjalnie przystosowanej obudowie
Dolby® Digital Decoding
Łączność Bluetooth®
Jedno analogowe wyjście stereofoniczne audio
Jedno optyczne wejście cyfrowe
Jeden port USB do aktualizacji oprogramowania
Cena: 1499 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj