JBL CLUB

JBL CLUB
Jeżeli silnik twojego auta ma mniej niż 5 litrów i 300 koni, to na pewno brzmi jak kaszel anemika i lepiej posłuchać podczas jazdy ostrej muzyki. Taką szansę dają nowe wzmacniacze samochodowe JBL.

Nowe wzmacniacze JBL Club umieszczono w kompaktowej konstrukcji, która pasuje nawet do tych samochodów, w których jest bardzo mało miejsca. Dostępne są w wersji 1-kanałowej, 4-kanałowej oraz 5-kanałowej.

Wzmacniacze JBL Club zostały wyposażone w przełączalne zwrotnice elektroniczne, funkcję sterowania tonami niskimi, a także wyjścia wysokiego i niskiego poziomu. Dzięki temu łatwo integrują się z większością samochodowych systemów audio. Są również kompatybilne z kilkoma nowymi technologiami, w tym zaawansowanymi systemami wspomagania kierowcy oraz technologią Harman HALOsonic, czyli pakietem rozwiązań akustycznych, które potrafią symulować dźwięki sinika umilając jazdę samochodem hybrydowym lub elektrycznym czy wyciszać hałas pochodzący z otoczenia dla lepszych warunków odsłuchu itd.

Wejścia wysokiego i niskiego poziomu sprawiają, że wzmacniacze JBL Club nadają się do niemal każdego samochodowego systemu audio, instalowanego fabrycznie lub przez użytkownika.

Ważnym elementem są również przełączalne zwrotnice i wzmocnienie basów. W przeciwieństwie do innych urządzeń w podobnej cenie, wzmacniacze JBL Club wykorzystują przełączalne zwrotnice elektroniczne oraz układ wzmocnienia tonów niskich umożliwiające dokładną regulację. Posiadają także wejście systemu ADAS, które zastępuje sygnał audio po podłączeniu akcesoriów ADAS. Co więcej, w trakcie konfiguracji wzmacniacza, za pomocą panelu sterowania można przypisać kanały do wysyłania ostrzeżeń systemu ADAS.

Wzmacniacze JBL Club potrafią również obsługiwać systemy HALOsonic w wybranych pojazdach, umożliwiając redukcję hałasu dochodzącego z zewnątrz i zapewniając lepsze wrażenia z odsłuchu.

Specyfikacja techniczna

Club-5501
Maksymalna moc: 1300 W (szczytowa)
Moc wyjściowa, 2 Ω: 550 W RMS x 1, <1,0% THD+N
Moc wyjściowa, 4 Ω: 370 W RMS x 1, <1,0%THD+N
Stosunek sygnału do szumu: ≥80 dB (1 W mocy wyj. przy 2 Ω)

Club-704
4-kanałowy wzmacniacz samochodowy
Maksymalna moc: 1000 W (szczytowa)
Moc wyjściowa, 2 Ω: 100 W RMS x 4, <1,0% THD+N
Moc wyjściowa, 4 Ω: 70 W RMS x 4, <1,0% THD+N
Moc wyjściowa, 4 Ω (tryb zmostkowany):
200 W RMS x 2, <1,0% THD+N
Stosunek sygnału do szumu: ≥85 dB (wyj. ref. 1 W przy 4 Ω)

Club-4505
5-kanałowy wzmacniacz samochodowy
Maksymalna moc: 1800 W (szczytowa)
Kanały szerokopasmowe:
Moc wyjściowa, 2 Ω: 65 W RMS x 4, <1,0% THD+N
Moc wyjściowa, 4 Ω: 45 W RMS x 4, <1,0% THD+N
Moc wyjściowa, 4 Ω (tryb zmostkowany):
130 W RMS x 2, <1,0% THD+N
Stosunek sygnału do szumu: ≥85 dB (wyj. ref. 1 W przy 4 Ω)
Kanał subwoofera:
Moc wyjściowa, 2 Ω: 500 W RMS x 1, <1,0% THD+N
Moc wyjściowa, 4 Ω: 320 W RMS x 1, <1,0%THD+N
Stosunek sygnału do szumu: ≥80 dB (1 W mocy wyj. przy 2 Ω)

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj