JBL Control X

JBL Control X
Moc i styl

Od wielu lat kultowe głośniki JBL Control (poprzednik wprowadzanej obecnie serii) łączyły w sobie doskonałość kompaktowej formy z nowoczesną funkcjonalnością. Nowy zestaw głośnikowy JBL Control X cechują te same zalety wykonania i dźwięku, wzbogacone wytrzymałą konstrukcją, która sprawdzi się bez względu na pogodę. Unikalna technologia High Definition Imaging (HDI) zapewnia niezwykłe obrazowanie, naturalną równowagę oraz subtelność dźwięku bez względu na okoliczności. Dźwięk generowany jest przez głośnik niskotonowy 5,25″ (133 mm) oraz wysokotonowy 1″ (25 mm) CMMD® Lite.

Potężne, uniwersalne głośniki stereo do instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynku zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w najróżniejszych warunkach – w domu, firmie, restauracji czy ogrodzie. Wysoce odporna, dostosowana do warunków pogodowych konstrukcja oraz solidne wykonanie gwarantują komfort użytkowania. Wbudowana gwintowana wkładka 3/8″-16 oraz element zabezpieczający zapewniają bezpieczeństwo instalacji (elementy mocujące dołączone w zestawie). Głośnik stożkowy 5,25 cala z membraną polipropylenową z domieszką grafitu zapewnia głębokie basy, a głośnik wysokotonowy 1″ (25 mm) CMMD® Lite emituje precyzyjny, wyrazisty dźwięk. Sprzęt działa w technologii High Definition Imaging (HDI).

Nowe głośniki są dostępne w białej lub czarnej wersji kolorystycznej. Ich konstrukcja jest wzmocniona dzięki gumowej obwódce ochronnej z przodu i z tyłu, a pozłacane zaciski zapewniają wysoką jakość połączenia z odbiornikiem lub wzmacniaczem wielostrefowym. W zestawie udostępniane są także wsporniki montażowe, które można obracać, pochylać i ustawiać pod kątem, dopasowując do potrzeb użytkownika.

W zestawie
2 x głośniki JBL Control X
1 x instrukcja obsługi
2 x regulowane wsporniki montażowe naścienne
2 x zdejmowane maskownice

Specyfikacja techniczna

Rodzaj obudowy: z portem bass reflexu
Głośnik niskotonowy: 5,25-calowy głośnik stożkowy z membraną polipropylenową z domieszką grafitu
Głośnik wysokotonowy: 1-calowy kopułowy głośnik wysokotonowy CMMD® Lite
Zalecana moc wzmacniacza: 20 – 100 W
Moc (szczytowa/ciągła): 200/50 W
Pasmo przenoszenia (-3 dB): 90 Hz – 20 kHz (bezechowe)
Czułość (2,83 V przy 1 m): 87 dB
Impedancja znamionowa: 8 omów
Częstotliwości graniczne: 2300 Hz – 12 dB/oktawę
Wejścia: pozłacane zaciski
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 235mm x 165mm x 158,8mm
Masa: 2,63 kg
Dostępne wykończenia: czarny / biały
Cena detaliczna: 649 zł za sztukę

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj