JBL CSX-1400BP

JBL CSX-1400BP
Ho, ho, ho! Najnowsza skrzynia basowa pasmowo-przepustowa BandPass jest podświetlana i można w niej zobaczyć jak pracuje woofer

Pasmowo-przepustowa skrzynia basowa JBL CSX-1400BP zaprojektowana jest tak, by doskonale słyszeć, ale również i widzieć pracę woofera. Niektórzy użytkownicy kochają obudowy zamknięte, inni wolą wentylowane; JBL CSX-1400BP oferuje połączenie cech obu typów konstrukcji. Skrzynia dostarcza głębokich basów i potężnej mocy.

Stylowa obudowa to częściowo szkło akrylowe w kształcie wykrzyknika JBL otoczonego pomarańczowym oświetleniem, co sprawia, że jest ona atrakcyjna nie tylko dla ucha, ale również dla oka. Można w ten sposób zajrzeć do wnętrza legendarnego głośnika. Wytrzymała osłona skrywa w sobie 12-calowy polipropylenowy woofer z elementami, które mogłyby przemieszczać się w bagażniku i zapewnia im bezpieczeństwo.

Formowana wtryskowo membrana polipropylenowa jest zaprojektowana tak, by osiągnąć największą sztywność, niezawodność i czułość. Rezultatem jest poszerzenie niskich częstotliwości oraz potężny i naturalnie brzmiący bas. Ponadto obudowa wyposażona została w szczelinę, która umożliwia skrzyni osiągnięcie ultraniskiego basu przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego, co odróżnia ją od skrzyń z obudową zamkniętą.

CECHY
Subwoofer 12″ serii CS
Moc: 350 W RMS/1400 W moc szczytowa
Pomarańczowe podświetlenie LED
Piękny akrylowy panel
Szczelina wentylacyjna
Materiałowe wykończenie
Wymiary (LxDxH): 475x412x390mm
Cena: 749 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj