JBL J55 & J88

JBL J55 & J88
Słuchawki dla tych, którzy lubią ciężki basowy ostrzał

Oba modele wyposażono w technologię JBL Pure Bass, która pozwala im na doskonałe przenoszenie głębokiego i klarownego basu. Wyróżnikiem słuchawek jest również pałąk skonstruowany jak dla DJ’a, co umożliwia odchylenie zausznicy nawet o 180 stopni. Pozwala to na prowadzenie rozmowy lub kontakt z dźwiękami z ulicy bez odrywania się od ulubionej muzyki. Jest to o tyle istotne, że w podstawowym położeniu nausznic słuchawki stanowią konstrukcję akustycznie zamkniętą, odcinającą użytkownika od wszelkich odgłosów zewnętrznych. Ich muszle wyściełano miękką skórą, a na zewnątrz, podobnie jak pałąk, wykończono szczotkowaną stalą.

Zarówno słuchawki nauszne J55 jak i wokółuszne J88 sprzedawane są w wersji podstawowej oraz z umieszczonym na przewodzie mikrofonem i pilotem wyposażonym w standardowe przyciski Apple (J55i, J88i). To modele, które przypadną do gustu posiadaczom iPhone’a i iPoda.

W obu modelach słuchawek zastosowano odporny na plątanie, płaski przewód elastomerowy, który łączy się z jedną nausznicą. Dodatkowo przewód można łatwo wypiąć, co znacząco poprawia komfort użytkowania sprzętu. Słuchawki wyposażono również we wtyczkę o złoconej końcówce, która zapewnia połączenie z odłączanym przewodem, a przez to gwarantuje odbiór bez zakłóceń. Co jednak różni oba modele, tak znacząco wpływając na cenę? Głównie wielkość i osiągi przetworników. Wprawdzie modele J55 i J55i otrzymały duże przetworniki o średnicy 40 mm, które świetnie sobie radzą z wytwarzaniem klarownego, głębokiego i przestrzennego dźwięku w paśmie częstotliwości 16Hz – 24kHz… Ale przetworniki modeli J88 i J88i mają średnicę 50mm i pasmo 8Hz – 24kHz. Nauszne i wokółuszne słuchawki JBL serii J są dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym i pomarańczowo-białym.

Ceny: J55 – 319 zł, J55i – 419 zł, J88 – 529 zł, J88i – 629 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj