JBL JEMBE WIRELESS

JBL JEMBE WIRELESS
Bezprzewodowe kolumny współpracujące ze wszystkimi gadżetami wyposażonymi w Bluetooth. Szczegóły w informacji prasowej poniżej

Na oko niepozorne (zaledwie 13,5 cm wysokości), nie pozbawią monitora ani laptopa dominującej roli na biurku, ale wymownie uzupełnią i podkręcą jego stylistykę. Ich dźwięk to również miła niespodzianka – jak na 6 watów z każdej strony jest zaskakująco potężny, soczysty i przestrzenny w całym paśmie 80Hz – 20kHz. To zasługa wbudowanego wzmacniacza mocy oraz portu Slipstream. Dzięki temu ostatniemu przetworniki kolumienek wytwarzają mięsiste basy o śladowych zakłóceniach. Intymniejszy kontakt z muzyką, jaki zapewniają tylko słuchawki, możliwy jest dzięki gniazdu minijack (3,5 mm). Nowoczesność systemu odzwierciedla obecność wbudowanego układu oszczędzania energii. Przełącza on głośniki w tryb pogotowia, jeśli przez trzy minuty brak sygnału audio. Powrót do trybu pracy następuje automatycznie, gdy tylko system zarejestruje pierwszy sygnał.

A przy tym jest to sprzęt uniwersalny. Choć zasadniczo służy do odtwarzania dźwięku z komputera, dzięki systemowi Harman TrueStream™ może współpracować ze wszystkimi bezprzewodowymi gadżetami opartymi na technologii Bluetooth. To sprawia, że dla właścicieli iPhone’ów, iPadów, oraz wyposażonych w tę technologię tabletów, odtwarzaczy mP3 i laptopów kolumienki Jembe stają się obowiązkowym wyposażeniem na podróż czy wypad za miasto.

JBL® Jembe™ Wireless: cena 369 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj