JBL & NBA

JBL & NBA
17 września br. HARMAN International i National Basketball Association (NBA) ogłosiły podpisanie wieloletniego porozumienia o partnerstwie. Co się z tym wiąże?

Marka JBL by Harman oraz jej produkty używane będą przez graczy NBA oraz ich trenerów w czasie rozgrywek i innych eventów im towarzyszących. Ponadto firma wypuści na rynek całą gamę produktów oznaczonych logo NBA i adresowanych do fanów poszczególnych drużyn. Pojawią się one w sprzedaży w USA jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

– Jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać koncern HARMAN w rodzinie NBA, uznając jego dorobek jako światowego potentata znanego z tworzenia i stałego rozwoju najlepszego sprzętu audio na rynku – mówił Adam Silver, przedstawiciel NBA. – To przełomowe partnerstwo pokazuje wyjątkowe spotkanie świata technologii i rozrywki, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom fanów koszykówki i nowych technologii, którzy teraz mają do dyspozycji alternatywny sposób, by łączyć się ze swoją ulubioną drużyną czy graczami – kontynuuje.

W podobnym tonie wypowiadał się również Dinesh Paliwal, Prezes Harman International: – Koncern Harman jest naprawdę dumny, mogąc stać się pierwszym oficjalnym partnerem audio dla NBA. Cieszy nas myśl o tym, że będziemy mieć swój wkład w jeszcze lepsze wrażenia z oglądania ligi NBA dla fanów na całym świecie. Gdziekolwiek rozbrzmiewać będzie dźwięk emocji z boiska, tam właśnie będzie marka JBL.

Koncern Harman zorganizuje szereg znaczących imprez towarzyszących rozgrywkom NBA, WNBA, NBA-D League oraz USA Basketball.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj