JBL REFLECT AWARE

JBL REFLECT AWARE
Bardzo możliwe, że następna generacja iPhone'a zamiast standardowego jacka będzie miała tylko złącze Ligthning. Czy na rynku są już słuchawki z nowymi wtykami? Owszem, w swojej ofercie ma je np. JBL

Premiera iPhone’a 7 odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu tego roku, ale już teraz z dużym prawdopodobieństwem trzeba przyjąć, że Apple zrezygnuje z nich ze standardowego jacka 3,5 mm na rzecz złącz Lightning. Czy na polskim rynku są już słuchawki przystosowane do tego standardu? Owszem. Jednym z modeli jest JBL Reflect Aware™.

To pierwsze aktywnie tłumiące hałas słuchawki sportowe wyposażone w złącze Lightning. Są odporne na pot i umożliwiają regulacją poziomu hałasu z otoczenia. Oczywiście, nie każdy jest aktywnym sportowcem, ale słuchawki sprawdzą się również w zwykłym, codziennym użytkowaniu. Ich sportowy charakter jest po prostu dodatkowym atutem. Natomiast aktywne tłumienie zakłóceń może się przydać na przykład w czasie podróży samolotem czy pociągiem, kiedy chcemy się odizolować od otoczenia.

Budowa słuchawek JBL Reflect Aware™ jest dość nietypowa – odblaskowa konstrukcja opracowana została z myślą o sportowcach i zapewnia wysoką ergonomiczność wkładek, które pozostają w uchu bez względu na intensywność ćwiczeń. Są odporne na pot, przewody się nie plączą, a słuchawki nie wymagają baterii do działania, ponieważ złącze Lightning dostarcza zasilanie oraz cyfrowy dźwięk bezpośrednio z urządzenia Apple.

Specyfikacja techniczna
Dynamiczne przetworniki 14,8 mm
Pasmo przenoszenia 10 Hz – 22 kHz
Złącze Lightning
Cena: 749 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj