JBL TRIP

JBL TRIP
Przenośny zestaw głośnomówiący z technologią Bluetooth, który można przymocować do osłony przeciwsłonecznej w samochodzie

Z głośnikiem JBL Trip – przenośnym zestawem głośnomówiącym z Bluetooth – można jechać bezpiecznie i inteligentnie. Kierowcy muszą uważać na liczne ograniczenia związane z używaniem smartfonów w samochodzie, a JBL Trip zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie jazdy i użytkowania telefonu w drodze.

Dzięki unikalnej technologii tłumienia zakłóceń firmy HARMAN połączenia telefoniczne są krystalicznie czyste, nawet przy otwartej szybie, kiedy wieje wiatr. Rozmówca po drugiej stronie nie słyszy szumu wiatru, który wewnątrz kabiny jest dość głośny. Funkcje nawigacji oraz aplikacje ADAS, takie jak iONRoad, pozwalają bezprzewodowo wysyłać komunikaty ostrzegawcze za pośrednictwem Bluetooth; jednocześnie kierowca może komfortowo słuchać wiadomości czy informacji o ruchu drogowym w radiu.

Jako że rozmowy często trwają nawet po zaparkowaniu samochodu, głośnik Trip można w prosty sposób wyjąć z samochodu i przenosić na zewnątrz. Można go szybko zamocować na osłonie w wypożyczanym samochodzie lub zabrać do pokoju hotelowego, kuchni czy biura, aby tam z niego korzystać.

Nie jest wymagana żadna specjalna instalacja, można go używać swobodnie w każdym samochodzie. Bardzo pojemny akumulator zapewnia nawet 8 godzin muzyki, 20 godzin rozmów i 800 godzin w trybie czuwania bezprzewodowego. Współpracuje z technologiami Siri i Google Now za pośrednictwem smartfona z Bluetooth. Ponadto jest odporny na wysokie i niskie temperatury.

W zestawie
JBL Trip
Przewód micro-USB
Arkusz informacji o produkcie
Przewodnik szybkiego startu

Specyfikacja techniczna
Przetwornik: 1 x 40 mm
Moc znamionowa: 3,2 W
Pasmo przenoszenia: 160 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB
Bateria: Litowo-polimerowa (3,8 V, 1200 mAh)
Czas odtwarzania muzyki: do 8 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)
Czas rozmów telefonicznych: do 20 godzin
Tryb czuwania: do 800 godzin
Złącza: Micro-USB
Wersja Bluetooth: 3.0
Wsparcie dla: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 134 mm x 64 mm x 34 mm
Masa: 230 g

Cena: 419 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj