JBL VOYAGER

JBL VOYAGER
Spróbujcie spędzić godzinę w towarzystwie kogoś, kto słucha Spotify przez głośniczki komputerowe, a przysięgamy, że z najwyższą ochotą wydacie 1000 zł na Voyagera, który przecież nie jest szczytem techniki...

JBL Voyager JBL Voyager to kompletny system głośnikowy 2.1. Rzecz niebrzydka i dopracowana stylistycznie, przy pomocy której można zneutralizować koszmarny dźwięk z komputera. W środku dwa przetworniki szerokopasmowe i 15-watowy subwoofer, na zewnątrz gniazdo dla laptopa i MP3 oraz dok w postaci portu USB… I mała niespodzianka. Wewnętrzny głośnik można zwyczajnie wyjąć i, wychodząc na spacer, wrzucić do kieszeni, żeby w momencie potrzeby podłączyć go do smartfona lub tabletu! To w tym poręcznym krążku siedzą dwa przetworniki szerokopasmowe, jest tam też bateria litowo-jonowa, wystarczająca do pięciogodzinnego grania. Łączność bezprzewodowa, przez Bluetootha. Jednak trzeba przyznać, że pełnym brzmieniem Voyagera można się cieszyć dopiero wtedy, kiedy bezprzewodowe „oko” systemu wraca na swoje miejsce, w towarzystwo 77-milimetrowego subwoofera.

Ten nowy biurkowy gadżet JBL jest też przydatny podczas telekonferencji. Technologia SoundClear® eliminuje bowiem pogłos i szumy, co wydatnie poprawia komfort pracy. Jego walory można docenić także podczas zwyczajnych rozmów przez komórkę.

JBL Voyager, cena 1099 zł


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj