KONIEC ARMS

KONIEC ARMS
Z przykrością dowiadujemy się, że ARMS - jedyna polska wytwórnia audiofilska - zawiesza swoją działalność Firma założona przez Macieja Stryjeckiego, redaktora naczelnego magazynu HiFi i Muzyka, ma na swoim koncie kilka bardzo popularnych i  bardzo ambitnych produkcji. Wystarczy przypomnieć tylko "Piano" Leszka Możdżera, "Grand Piano" Włodka Pawlika, czy "Komeda - Inspirations" Jan Bokszczanina z udziałem m.in. Grażyny Auguścik. Płyty wyróżniały się porządną szatą edytorską i staranną realizacją. Przyczyną zawieszenia działalności - słaba sprzedaż katalogu. Poniżej - oświadczenie Macieja Stryjeckiego w sprawie ARMS.

Szanowni Państwo,
w związku z zawieszeniem działalności firmy ARMS, kieruje jej magazyn do wyprzedaży, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Niewielkie ilości pozostałych nakładów, z przyczyn ekonomicznych, nie będą wznawiane. Z tych samych przyczyn zawieszam funkcjonowanie wytwórni i mam nadzieję, że zdążę przekazać jej owoce zainteresowanym osobom.

Lista tytułów i sprzedaż tutaj:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13109576

Jej obsługą zajmie się wydawnictwo czasopisma.

Pozdrawiam i dziękuję serdecznie za zainteresowanie dorobkiem mojej działalności na tym polu

Maciej Stryjecki

W kwestii wytłumaczenia: sprzedaż juz od dawna nie pokrywa obowiązkowego ZUS-u, więc nie pozostaje nic innego, jak zawiesic działalność, bezterminowo. A potem,w miarę szybko (konieczność składania deklaracji „zerowych”) zlikwidować podmiot. Tylko trochę szkoda tego katalogu, więc daję sobie miesiąc na jego wyprzedaż.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj