KONIEC SEZONU, REWOLUCJA W TOKU

Chcesz zobaczyć na żywo ostatni w tym sezonie koncert Filharmoników Berlińskich? Twierdzisz, że jest za późno, bo to już 19 czerwca? Nie martw się, zdążysz, w końcu masz do czynienia z niemiecką organizacją.

Jak to możliwe? Dzięki projektowi Digital Concert Hall, który został zainaugurowany w styczniu 2009 roku. W ramach tego przedsięwzięcia w ciągu jednego sezonu transmitowanych jest poprzez internet ok. 30 koncertów. Przekazy odbywają się w rozdzielczości HD i z dźwiękiem w formacie AAC przekazywanym z szybkością do 320 kbps.

Niezbędne wymagania techniczne nie są zbyt wygórowane, co sprawia, że usługa dostępna jest praktycznie dla każdego. Oczywiście, zarówno obraz, jak i dźwięk możesz przekierować z komputera do telewizora i swojego systemu audio, co wybitnie podnosi jakość transmisji.

Bilety na koncert w Digital Concert Hall kupujesz tutaj. Cena pojedynczego biletu w tym sezonie wynosi 9,90 euro. Cyfrowe transmisje cieszą się sporą popularnością – bywa, że jednocześnie korzysta z nich ok. 30 tys. melomanów, głównie w Japonii i USA.

Dołącz więc 19 czerwca do szczęśliwców, którzy będą mieli przyjemność zobaczyć w akcji na żywo legendarnych Filharmoników Berlińskich pod batutą Semiona Byczkowa.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj