KRONICA ERICA cz.2

KRONICA ERICA cz.2

Najpiękniejszy kompozytor świata znowu to zrobił!

Eric Whitacre chciał, żeby w projekcie Virtual Choir 2.0 wzięło udział zaledwie 900 osób. Najpiękniejszemu kompozytorowi świata zawsze jednak udaje się robić wszystko dwa albo nawet trzy razy lepiej niż każdemu normalnemu człowiekowi. Dlatego w jego najnowszym przedsięwzięciu wystąpiło nie 900 internautów, tylko 1752! Zaśpiewali oni wspólnie w sieci przecudnej urody kompozycję Erica pt. „Sleep”, bijąc rekord świata i łamiąc serca ludzi co najmniej w 58 krajach, bo aż tyle miało swoich reprezentantów w wirtualnym chórze. Dodajmy tylko, że w ubiegłorocznej edycji podobnej operacji uczestniczyło 185 śpiewaków z 12 krajów.

Nasz ulubiony artysta zaprezentował się w VC 2.0 wyjątkowo korzystnie, co z pewnością bardzo pozytywnie wpłynie na wysokość jego honorariów za występy w roli modela. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Eric od pewnego czasu jest pracownikiem agencji modelek i modeli Storm Models.

Dla pań i panów, którzy zdążyli się już zakochać w najpiękniejszym kompozytorze świata, mamy niespodziankę – występ Erica w programie TED TALK (click here), w którym opowiada o swoich wirtualnych projektach. Można go obejrzeć w wysokiej rozdzielczości i w pełni docenić jego niezwykłą naturalność oraz oślepiającą przystojność. Zauważmy przy tym, że amerykański muzyk jest jedynym człowiekiem na świecie, który z obydwu profili wygląda równie olśniewająco!

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj