KRZYWA SAMSUNGA

KRZYWA SAMSUNGA
Nowe zakrzywione listwy dźwiękowe Samsunga. Pierwsze na świecie

Samsung wprowadza do sprzedaży dwa nowe produkty audio, zaprezentowane na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Soundbary, HW-H7500 oraz HW-H7501, cechuje nie tylko doskonała jakość wykonania i czysty, dynamiczny dźwięk, ale także wyjątkowy design – oba urządzenia są pierwszymi na świecie zakrzywionymi soundbarami. Nowy wygląd listew głośnikowych stanowi doskonałe uzupełnienie cenionych zakrzywionych telewizorów Samsung, razem z którymi wchodzą w skład grupy rozwiązań Samsung nazwanych „Total Curved Solutions”.
Najnowsze zestawy soundbarów składają się z zakrzywionej listwy głośnikowej z systemem audio 8.1 oraz aktywnego bezprzewodowego subwoofera o łącznej mocy całkowitej (RMS) 320W. Soundbar został wyposażony w dwa dodatkowe głośniki po obu stronach. Dzięki temu użytkownik zostaje otoczony przestrzennym dźwiękiem docierającym z trzech stron. Wrażenie przestrzenności dźwięku dodatkowo wzmocni funkcja Surround Sound Expansion, poszerzająca pole działania listwy głośnikowej. Czysty i niezakłócony dźwięk zagwarantuje znana z wcześniejszych modeli soundbarów Samsung technologia Crystal Amplifier Plus, która filtruje źródło dźwięku dwukrotnie, minimalizując tym samym wszelkie zakłócenia.

Oba nowe soundbary zostały wyposażone w komplet złącz HDMI oraz USB, a także we wbudowany moduł Bluetooth. Za jego pośrednictwem bezprzewodowo połączymy listwę głośnikową z kompatybilnym telewizorem Samsung, korzystając z funkcji TV SoundConnect. Ponadto, za pośrednictwem Bluetooth soundbar połączymy z urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfony czy tablety. Korzystając z nich, będziemy mieli możliwość włączania listwy dzięki funkcji Bluetooth Power On. Z kolei strumieniowanie muzyki w wysokiej jakości bezpośrednio z urządzeń przenośnych będzie możliwe dzięki zastosowaniu w modelach HW-H7500 oraz HW-H7501 technologii Bluetooth Hi-Fi Codec.

Nowy design soundbarów uzupełnia i świetnie komponuje się z wyglądem popularnych zakrzywionych telewizorów Samsung. Soundbary mają szerokość zaledwie 42 mm i promień krzywizny odpowiadający krzywiźnie koła o promieniu 4,2 m – tak samo jak zakrzywione telewizory Samsung UHD. Modele HW-H7500 i HW-H7501 doskonale nadają się do montażu na ścianie. Można je łatwo zamocować pod telewizorem bez konieczności wiercenia dodatkowych otworów w ścianie. Soundbary wykończono szczotkowanym aluminium, podkreślającym wyjątkowy charakter produktów i komponującym się z wyglądem zakrzywionych telewizorów Samsung.

Odtwarzane formaty: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC.

Sugerowane ceny detaliczne:

HW-H7501: 2999,- PLN (model w kolorze srebrnym)

HW-H7500: 2999,- PLN (model w kolorze czarnym)Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj