LEAK STEREO 230

LEAK STEREO 230

Jeden z największych graczy brytyjskiej sceny Hi-Fi połowy XX wieku powrócił do głównego nurtu w roku 2020 dzięki LEAK CDT i STEREO 130.

Portfolio produktów LEAK, marki słynącej z doskonałej jakości komponentów Hi-Fi, poszerza się o nowy LEAK STEREO 230 – wysokowydajny wzmacniacz zintegrowany Hi-Fi, zaprojektowany dla współczesnych entuzjastów audio i wideo.

Bazując na klasie i stylu, które sprawiły, że STEREO 130 odniósł sukces, LEAK STEREO 230 oferuje więcej mocy, więcej funkcjonalności i więcej wydajności dla wymagających audiofilów.

Zaprojektowany, aby bezproblemowo obsługiwać szeroką gamę źródeł i zapewniać wyższy poziom wzmocnienia, LEAK STEREO 230 oferuje moc wyjściową 115 W na kanał.

LEAK STEREO 230 oferuje również w porównaniu z Stereo 130 ,wejście HDMI ARC, zapewniającą najwyższą jakość dźwięku w systemach AV, tworząc w pełni wyposażony zintegrowany wzmacniacz spełniający wszystkie wymagania współczesnych audiofilów i kinomaniaków.

Dzięki różnorodności wejść LEAK STEREO 230 można podłączyć do wielu źródeł analogowych i cyfrowych. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z obsługą wkładek typu MM umożliwia bezpośrednie podłączenie gramofonu.

Aby w pełni zadowolić współczesnych entuzjastów muzyki, włożono wiele wysiłku w zapewnienie, że obwody cyfrowe LEAK STEREO 230 dostarczają jakości, jakiej można oczekiwać od wysokowydajnego, samodzielnego przetwornika cyfrowo-analogowego, nie mówiąc już o rozwiązaniu ze zintegrowanym wzmacniaczem.

Możesz także przesyłać muzykę strumieniowo do LEAK STEREO 230 z dowolnego urządzenia Bluetooth, takiego jak przenośne odtwarzacze muzyczne, tablety, komputery PC lub smartfony, za pośrednictwem wbudowanego kodeka Bluetooth aptX i AAC. Dzięki temu można cieszyć się dźwiękiem o jakości CD przez bezprzewodowe połączenie Bluetooth.

STWORZONY Z MYŚLĄ O ENTUZJASTACH FILMÓW I MUZYKI

Wszechstronna wydajność LEAK STEREO 230 jest immersyjna, precyzyjna i wyrafinowana. Szczegółowość, synchronizacja i dynamika wyróżniają się, niezależnie od źródła lub medium. Zaprojektowany dla współczesnych entuzjastów kina i muzyki z ukłonem w stronę naszego dziedzictwa, LEAK STEREO 230 nie ma sobie równych, jeśli chodzi o ekspresję i radość płynącą z odtwarzania zarówno muzyki, jak i filmów.

PODŁĄCZ SWÓJ GRAMOFON

Tradycyjni audiofile rozpoznają wysoką jakość cichego, niskoszumowego wejścia gramofonowego LEAK STEREO 230. Zoptymalizowany pod kątem wkładek typu MM, obwód oparty na JFET zapewnia precyzyjną korekcję RIAA zgodnie ze standardami branżowymi dotyczącymi odtwarzania płyt winylowych.

WOLISZ SŁUCHAWKI?

LEAK STEREO 230 wykorzystuje dedykowany obwód wzmacniacza z technologią Current Feedback dla wyjścia słuchawkowego. Dorównuje wydajnością samodzielnym wzmacniaczom słuchawkowym, poza klasą cenową tego kompletnego systemu, konstrukcja oferuje szybką obsługę sygnału wyjściowego dzięki dużej szybkości narastania. Rezultatem jest dynamiczna, szczegółowa i immersyjna wydajność oraz kompatybilność z wszelkiego rodzaju słuchawkami.

BEZKOMPROMISOWA KONWERSJA

Wykorzystując uznany chip ES9018 Sabre32 Reference z 32-bitową architekturą HyperStream firmy ESS Technology i eliminatorem jittera w domenie czasowej, LEAK STEREO 230 oferuje bardzo niski poziom szumów, wysoki zakres dynamiczny cyfrowych plików audio z częstotliwością próbkowania do 384 kHz (PCM) i DSD256.

FUNKCJONALNOŚĆ ARC

Wyposażony w złącze Audio Return Channel (ARC), LEAK STEREO 230 doskonale integruje się z domowymi systemami AV, przenosząc rodowód LEAK Hi-Fi również na ekran.

CENY

STEREO 230 dostępny jest w drewnianym lub metalowym wykończeniu. Ceny detaliczne: 5999 zł (metalowa obudowa) i 6699 zł (fornirowana drewniana obudowa)

SPECYFIKACJA

Wzmacniacz zintegrowany · 2 x 75W (8ohm) / 2 x 115W (4ohm)

Klasa AB · ST MOSFET TDA7293 Dual Parallel Amplifier · ES9038Q2M 32-bit DAC

Wbudowany certyfikowany dekoder MQA (PC USB, koaksjalny, optyczny)

Obsługa Bluetooth 5.0 (aptX / aptX LL)

Przedwzmacniacz gramofonowy MM

Dedykowany wzmacniacz słuchawkowy Current-Feedback

Dystrybucja w Polsce: FNCE S.A.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj