LENOVO AIO 700

LENOVO AIO 700
Producent twierdzi, że to komputer stworzony dla miłośników muzyki i dobrego kina.

Prezentowany niedawno na targach IFA oraz CES, nowy komputer All-in-One debiutuje w Polsce. Lenovo™ ideacentre™ AIO 700 to stylowy i wydajny komputer domowy, który potrafi pogodzić wszystkie potrzeby użytkownika w zakresie pracy i rozrywki, oferując mu przy okazji możliwości rewolucyjnej kamery 3D Intel® RealSense™.

ideacentre™ AIO 700 jest urządzeniem gwarantującym równowagę pomiędzy wydajnością, rozdzielczością ekranu i możliwościami pamięciowymi. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników kina i gier komputerowych.

Duży, nawet 27-calowy ekran LCD z podświetleniem LED o wysokiej rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli) lub 4K UHD (3840×2160 pikseli) zapewnia krystalicznie czysty obraz wyróżniający się naturalnymi i żywymi kolorami. Bezramkowy ekran sprawia, że jego powierzchnia użytkowa jest większa w stosunku do tradycyjnych ekranów. Opcjonalnie dostępna jest wersja z 10-punktowym ekranem multitouch, która pozwala w pełni wykorzystać możliwości dużego ekranu. Najwyższą jakość dźwięku zapewnią wbudowane stereofoniczne głośniki JBL® o mocy 3W każdy, dzięki którym możemy całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce i grach, a także poczuć niczym w prawdziwym kinie.

Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszych procesorów Intel® Core™, w zależności od konfiguracji, aż do i7 6. generacji wspieranych przez nawet 16 GB pamięci operacyjnej RAM. Osobna karta graficzna, aż do NVIDIA® GeForce GTX 950A 2GB oraz napęd optyczny SATA sprawiają, że AIO 700 staje się najlepszym kompanem w najbardziej wymagających grach oraz niezastąpionym w wielozadaniowej pracy, edycji zdjęć lub innych graficznych wyzwaniach. Imponująca jest także przestrzeń na dane – do dyspozycji otrzymujemy nawet 2 TB na programy, filmy, gry, obrazy i dokumenty. Za łączność z innymi urządzeniami odpowiada modułu sieci bezprzewodowej WiFi b/g/n lub 802.11 a/c oraz Bluetooth 4.0.

Najnowsza propozycja Lenovo dostępna jest z kamerą 1080p lub kamerą 3D Intel® RealSense™. Z jej pomocą można rejestrować obrazy, obiekty i osoby w trójwymiarze, a następnie przeglądać je i udostępniać. Technologia Intel® RealSense™ umożliwia także sterowanie komputerem przy użyciu gestów w zupełnie nowy sposób oraz prowadzić wideokonferencje w 3D, w trakcie użytkownik może pokazać rozmówcom tło, tak jak podczas tradycyjnej rozmowy lub ukryć je, aby widzieli tylko osobę. Ergonomia, wideokonferencje, skanowanie 3D, swoboda rąk i sterowanie gestami nabierają nowego znaczenia z Intel® RealSense™.

Komputer wyposażono w przydatne złącza umieszczone w bocznym oraz tylnym panelu urządzenia. Z boku znajdują się 2 szybkie porty USB 3.0, czytnik kart pamięci typu 6-w-1, HDMI-out, HDMI-in oraz gniazdo audio. Z kolei z tyłu, jeden port USB 3.0, dwa USB 2.0, LAN i gniazdo zasilania. Takie wyposażenie zapewnia pełnię możliwości podłączenia dodatkowych urządzeń do komputera. Panel dolny ideacentre™ AIO 700 możemy łatwo zdjąć, bez użycia narzędzi. Dzięki temu, mamy szybki dostęp do wewnętrznych podzespołów, dzięki czemu łatwo możemy rozbudować komputer, na przykład o większą pamięć RAM.

Dopełnieniem całości w nowym AIO 700 jest atrakcyjny design oraz funkcjonalność. Regulowana metalowa podstawka w kształcie litery „V” pozwala dostosować kąt nachylenia ekranu w zakresie od -5 do 25 stopni, zaś specjalny system prowadzenia kabli pozwala uniknąć ich plątaniny. Zewnętrzny zasilacz zastąpiono jednostką wbudowaną, dzięki czemu kabel zasilania jest lekki i powala na bardziej swobodne dopasowanie AIO 700 do miejsca w pracy lub domu.

W zestawie z komputerem znajdują się bezprzewodowe akcesoria – mysz oraz klawiatura.

Lenovo ideacentre™ AIO 700 dostępny jest w Polsce w cenie od 2799 zł w kilku konfiguracjach:

– z ekranem 27 cali, procesorem Intel® i7 lub i5 oraz 4 lub 8 GB pamięci RAM;
– z ekranem 24 cale, procesorem Intel® i5 z 4 GB pamięci RAM;

modele z kamerą 3D:
– z ekranem 22 cale, procesorem Intel® i3 lub i5 oraz 4 lub 8 GB pamięci RAM;
– z ekranem 24 cale, procesorem Intel® i7 oraz 8 GB pamięci RAM
– z ekranem 27 cali, procesorem Intel® i7 oraz 16GB pamięci RAM

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj