LENOVO YOGA TAB 3

LENOVO YOGA TAB 3
Tablety już dawno stanowią element nawet najbardziej wymyślnych systemów audio, warto więc wiedzieć, co branża komputerowa oferuje w tej dziedzinie. Nowinką zaprezentowaną na targach IFA 2015 jest nowa, mocna i wydajna LENOVO YOGA Tab 3 z ekranem 8 cali

Przenośna i multimedialna Lenovo YOGA Tab 2 8″ – teraz z najwyższej klasy obracającą się kamerą, pracująca do 20 godzin na baterii oraz wyposażona w technologię AnyPen, aby można było robić jeszcze więcej.

Trzecia odsłona lubianego i znakomicie sprzedającego się Lenovo YOGA Tablet. Urządzenie ponownie zaskakuje swoich użytkowników. Tym razem jeszcze dłuższym czasem pracy na baterii sięgającym aż do 20 godzin oraz obracającą się o 180 stopni kamerą o rozdzielczości 8MP, która uchwyci najlepsze momenty w formie filmu lub zdjęcia i może być obsługiwana gestami.

„Wprowadzamy już trzecią generację tabletów z serii YOGA. Tym razem ponownie udało się zaskoczyć klientów jeszcze dłuższym czasem pracy na baterii oraz obrotową kamerą wysokiej rozdzielczości. Prezentujemy niesamowity tablet, który możemy używać na cztery sposoby w najlepszym jak dotychczas stosunku jakości do ceny. Wybraliśmy 3 najważniejsze cechy dla użytkownika tabletu: bardzo dobra bateria, niespotykana funkcjonalność i wydajność. Oferujemy, więc niesamowity tablet z serii YOGA w najbardziej przystępnej cenie” – powiedział Daniel Malak, ‎Consumer Sr. Business Manager w Lenovo Polska.

Firma Lenovo pozostała przy sprawdzonym i niezawodnym rozwiązaniu, które zdecydowanie wyróżnia się na rynku tabletów, a mianowicie 4 sposobach używania z Lenovo YOGA Tab 3: Powieś, Postaw, Połóż, Trzymaj w dłoni, dla jeszcze większej swobody używania tabletu w każdej sytuacji. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w technologię AnyPen, dzięki której można pisać na nim, mając w ręku prawie każdy przedmiot przypominający rysik, np. długopis, widelec czy klucz.

Lenovo YOGA Tab 3 świetnie sprawdzi się w zabawie z multimediami: 8-calowy wyświetlacz HD (1280×800 pikseli) wykonany w technologii IPS o jasności 350 nitów oraz dwa przednie głośniki z technologią Dolby® ATMOS umilą oglądanie filmów, słuchanie muzyki i granie z wyjątkowo czystym i dynamicznym dźwiękiem. Co więcej, filmy w jakości HD mogą być wyświetlane bezpośrednio z internetu bez zbędnego oczekiwania, dzięki ultra szybkiemu połączeniu 4G LTE (opcjonalnie). Niezmiennie YOGA Tab 3 8 cali to urządzenie bardzo mobilne, mające kompaktowe wymiary 210 x146 x (7.0-3)mm i ważące ok. 470g.

Za wydajność tabletu odpowiada czterordzeniowy procesor Qualcomm® takowany z częstotliwością od 1.1 GHz do 1.3GHz (zależnie od wersji), wspierany przez 1GB pamięci RAM. Urządzenie oferuje 16 GB wbudowanej przestrzeni na dane, którą można rozszerzyć za pośrednictwem karty microSD aż do 128 GB. Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop i posiada przydatne gniazdo microUSB z funkcją OTG, dzięki której możemy podłączyć liczne peryferia ułatwiające pracę i rozszerzające możliwości tabletu.

Dla wygodnego i nieprzerwanego korzystania z Lenovo YOGA Tab 3, zastosowano baterię o pojemności 6200mAh, która wystarcza nawet na 20 godzin pracy i blisko 10 dni w trybie czuwania. Prawdziwą innowacją jest obracająca się o 180 stopni kamera o rozdzielczości 8 megapikseli, która zagwarantuje najlepsze zdjęcia, selfie i wygląd na wideo czacie pod każdym kątem, a dodatkowo pozwala uwolnić wyobraźnię. Szybkie uruchomienie kamery jest możliwe za pomocą gestu otwarcia i zamknięcia dłoni. Lenovo YOGA Tab 3 nie potrzebuje dwóch kamer, bowiem daje jedną znakomita do wszystkich aktywności.

Lenovo YOGA Tab 3 8 cali jest dostępna w kolorze slate black w dwóch konfiguracjach:

– Lenovo YOGA Tab 3 850F 8″ WiFi w cenie ok. 899 zł

– Lenovo YOGA Tab 3 850L 8″ LTE w cenie ok. 1099 złKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj