LOEWE, SIM2 i MERIDIAN NA STADIONIE NARODOWYM

LOEWE, SIM2 i MERIDIAN NA STADIONIE NARODOWYM
Na zbliżających się targach Audio Video Show, które po raz pierwszy odbędą się na Stadionie Narodowym, prezentowane będą najnowsze rozwiązania z oferty Loewe, SIM2 i Meridian.

Po raz pierwszy szeroka publiczność będzie miała okazje zobaczyć nowe, duże formaty telewizorów Loewe – modele Reference w rozmiarach 85 i 75 cali. Ze względu na ich rozmiar w telewizorach zastosowano technologię pełnego podświetlania matrycy. Ponadto prezentowane będą wszystkie linie telewizorów Loewe.

Linia Reference
Reference to obecnie najwyższa linia telewizorów Loewe. Dostępna w rozmiarach 85, 75 i 55 cali stanowi ukoronowanie niemieckiej myśli technologicznej w zakresie telewizorów.

Wyposażona jest we wszystkie możliwe funkcje techniczne. Oprócz olśniewającego obrazu w rozdzielczości Ultra HD, ulepszonego poprzez szklany panel z antyrefleksyjnym filtrem, oferuje bezkonkurencyjny dźwięk, dzięki zintegrowanemu soundbarowi o mocy 120 watów.

Linia Connect
Connect to telewizor z charakterem. Wbudowana nagrywarka z dyskiem twardym pozwala nagrywać jednocześnie 2 programy i oglądać trzeci. Zdalny dostęp do telewizora, obsługa aplikacją, intuicyjny system operacyjny, sprawiają, że odpowiada on na wszystkie wyzwania współczesnego świata.
Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych i rozmiarach 55, 48, 40 i 32 cale.

Linia Art
Art to telewizor wprowadzający do świata Loewe. Wykonany z najlepszych materiałów, wyróżniający się doskonałym dźwiękiem i obrazem. Model ten w standardzie posiada funkcje, których inni producenci nie oferują nawet w najwyższych modelach.
Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych i rozmiarach 55, 48 i 40 cali.
Stoisko Loewe – Stadion Narodowy w Warszawie – loża platynowa 2

Prawdziwe doświadczenie kina SIM2 i Meridian
Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie projektor z funkcją Perfect Fit. Wyposażony w nią projektor SIM2 M.150S pozwala na wyświetlenie obrazu w kinowym formacie 2.35:1 bez zastosowania dodatkowej, anamorficznej soczewki. Przy zastosowaniu takiego formatu obraz jest o 78% większy od obrazu o takiej samej wysokości w formacie 16:9. Pierwszym krokiem w zastosowaniu tej technologii jest powiększenie obrazu letterbox. Następnie obraz jest przesuwany na pożądane miejsce i w ostatniej fazie następuje ustawienie ostrości. Wszystko odbywa się niezauważalnie dla widza. Obraz rzutowany będzie na kinowy ekran Viz-Art.

Za dźwięk odpowiadać będzie system kinowy Meridian składający się z procesora Meridian Surround 861v8 i głośników: centralnego DSP5200HCSE, lewego i prawego DSP7200SE, tylnych DSP5200SE i subwoofera DSW.

Meridian MQA
Podczas targów będzie można także posłuchać nowego formatu audio opracowanego przez Meridian – MQA odtwarzanego w systemie multiroom Sooloos, zbudowanego z serwera QNAP i sterowanego dotykowym monitorem Touch PC.
Stoisko Meridian i SIM2 – Stadion Narodowy – Skybox 121

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj