LUXMAN L-505uX & DA-100

LUXMAN L-505uX & DA-100
Jesteśmy przekonani, że Japończycy będą produkować stereo nawet na 3 minuty przed końcem świata Dekoniunktura, trzęsienia ziemi, tsunami, katastrofa atomowa... Wydaje się, że nic nie jest w stanie powstrzymać Japończyków przed produkcją nowego sprzętu stereo.

W grudniu Luxman wprowadzi do sprzedaży zmodernizowaną wersję L-505u m.in. z nowocześniejszą regulacją głośności oraz wewnętrzną architekturą układów i okablowania importowaną z droższych modeli. Integra ma moc 2×100 W (8 omów) i może być używana jako końcówka.

Dla „plikowców” Luxman ma konwerter USB, który na wejściu cyfrowym i optycznym oferuje jakość 24/192. Standardem jest, że nowoczesne przetworniki są jednocześnie wzmacniaczami słuchawkowymi – DA-100 pełni więc także i tę funkcję. Producent zdecydował się na kość Burr-Browna PCM5102. Istnieje możliwość wyboru filtrów cyfrowychi FIR i IIR.

Ceny: integra – ok. 10 tys. zł, DAC – ok. 3 tys. zł (ceny na rynku japońskim po przeliczeniu z jenów na złotówki według aktualnego kursu wymiany)

Więcej – tutajKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj