MARANTZ PM-11S3

MARANTZ PM-11S3
Marantz wprowadza nowe wersje komponentów serii 11 Na dobry początek fani Marantza otrzymają zmodernizowany wzmacniacz PM-11S3 (2x100 W przy 8 omach), będący konstrukcją trzystopniową, zbudowaną z przedwzmacniacza, dwustopniowego wzmacniacza głównego oraz przedwzmacniacza dla wejścia MM/MC. W dalszej części roku pojawi się także odtwarzacz SACD SA-11S3 oraz streamer NA-11S1. Szczegóły w informacji prasowej poniżej.

Eindhoven, 11 czerwca 2012 – Kiedy oryginalne urządzenia klasy premium, odtwarzacz CD SA-11S1 i wzmacniacz zintegrowany PM-11S1 zostały po raz pierwszy wprowadzone w 2004 r., okrzyknięto je mianem sensacji. Do dziś urządzenia Marantz serii 11 są wzorcami i punktami odniesienia dla wszystkich innych systemów Hi-Fi. Teraz Marantz postanowił podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i zaczął aktualizować linię produktów o najnowsze technologie, stosując nowe pomysły i sposób myślenia do tej uwielbianej pary urządzeń. Dzięki temu, seria 11 odrodziła się na nowo i jest jeszcze bardziej cudowna niż wcześniej, wyprzedzając swój czas. Jej unikalne cechy zostały dodatkowo poprawione, jak np. bufory HDAM®-SA, będące własnym rozwiązaniem Marantza wzmacniacze sygnału zbudowane z wykorzystaniem elementów dyskretnych, zastępują gorsze rozwiązania IC, czy dobrze znane przetwarzanie cyfrowe z wybieranymi filtrami. Każdy element został wzniesiony na nowy poziom jakościowy w trzeciej generacji.
Ken Ishiwata, ambasador marki Marantz: „Urządzenia Premium Range zawsze symbolizowały dążenie Marantz do doskonałości. Są zapowiedzią tego, co przyniesie przyszłość. Smak tego, co najlepsze. Dla tych z nas, którzy mieli na tyle szczęścia, aby w pełni zanurzyć się w pełni możliwości Premium Range, jest pewne, że to jest wydarzenie mające wpływ na nasze życie. Połączenie z emocjami. Krok w kierunku ideału. To właśnie misja Marantz Premium Range. Przekraczanie granic, wyznaczanie nowych standardów i stworzenie jeszcze większej dawki wizjonerskiej doskonałości dźwięku. Całe to dziedzictwo dostępne jest teraz w trzeciej generacji Serii 11. Bardziej wysublimowanej niż kiedykolwiek „. Nowy PM-11S3 jest po prostu bardziej wydajny, bardziej wszechstronny i bardziej precyzyjny niż kiedykolwiek. To dlatego, że ta trzecia generacja odradza się z nowymi, terminalami głośnikowymi z wysokiej czystości miedzi i jakości Marantz. Jest też wzmacniacz z nowym, bezpośrednim wejściem. Te dodatki oraz wiele unowocześnień, które zrobiliśmy, nie tylko poprawiają jakość dźwięku i funkcjonalność i tak już imponującego wzmacniacza, ale także zapewniają mu sukces, który przetrwa na długo w przyszłości.
Jeszcze przed tymi poprawkami, PM-11 został wyposażony w zaawansowane technologie, aby dostarczać tego co najlepsze w szczegółach, precyzji, i emocjach. Ekranowany transformator toroidalny i niestandardowe elementy, zapewniają niezwykle stabilną moc 2x 100W przy 8 omach lub 200W 2x przy 4 omach. Absolutna integralność sygnału i bardzo niski stosunek sygnału do szumu jest gwarantowana przez 3-stopniową konstrukcję, która obejmuje przedwzmacniacz, dwustopniowy wzmacniacz główny, a także dodatkowy przedwzmacniacz dla wejścia Phono MM / MC. Kluczowe technologie zawierają najnowszy Marantz Current Feedback HDAM-SA3, jak i symetryczne obwody o najkrótszych ścieżkach sygnałowych, które zapewnią dynamiczny dźwięk i doskonałe obrazowanie stereo. Rezultatem jest niewiarygodnie szeroka scena dźwiękowa z niezwykle precyzyjnym pozycjonowaniem poszczególnych instrumentów i wokalu. Ponadto, obudowa i tylny panel są pokryte powłoką miedzianą, aby zagwarantować niską impedancję uziemienia w każdym punkcie i najlepszą z możliwych integralność sygnału.
PM-11S3 będzie dostępny w czarnym lub złotym wykończeniu obudowy począwszy od lipca. W dalszej części roku Marantz wprowadzi również wysoko ceniony odtwarzacz SA-CD SA-11S2 jego nowym, spektakularnym wcieleniu S3, a także zupełnie nowy dodatek – sieciowy odtwarzacz audio NA-11S1 – który wniesie w świat highendowego audiofila nieskończone zasoby muzyczne.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj