MARANTZ UD7007

MARANTZ UD7007
Uniwersalny odtwarzacz, który poradzi sobie z Blu-rayem, SACD, a nawet DVD-Audio i plikami cyfrowymi. Informacja prasowa Horn Distribution, polskiego dystrybutora sprzętu tej marki, poniżej

Marantz z dumą prezentuje swój nowy flagowy odtwarzacz Blu-ray 3D, UD7007. Uniwersalny odtwarzacz dysków kontynuuje tym samym długoletnie tradycje Marantza w tworzeniu urządzeń o najwyższej jakości dźwięku i wysokim stopniu innowacyjności oraz korzysta z sukcesu swojego poprzednika UD7006. Oferuje przy tym jeszcze większą ilość udoskonalonych funkcji i większe możliwości połączeniowe.

Marantz UD7007 cechuje się wyjątkową elastycznością i zdolnością do odtwarzania dźwięku i obrazu w zasadzie wszystkich dostępnych formatów. Użytkownicy będą przede wszystkim cieszyć się spektakularnej jakości Blu-ray’em i naprawdę wyjątkową jakością dźwięku o wysokiej rozdzielczości z dużą ilością szczegółów, pochodzących z DVD Audio i Super Audio CD. Dzięki sieci Ethernet, UD7007 odtwarza dźwięk cyfrowy lub treści wideo (w tym FLAC-HD, DivX Plus HD) z sieci domowej, lub łączy się z usługami online, takimi jak YouTube i wideo na żądanie Netflix. Ponadto, dwa wyjścia HDMI z obsługą 3D optymalizują możliwości połączeniowe i konfiguracyjne, a użytkownicy mogą korzystać z dobrodziejstwa posiadania niezależnych portów do oddzielnego odtwarzania audio i wideo.

Jak we wszystkich odtwarzaczach Marantz, muzykalność jest podstawową wartością. Użytkownicy nie będą więc zaskoczeni specjalnie dostosowanymi komponentami w oddzielnie stworzonym obwodzie audio. Aby zapewnić najlepszą jakość analogowego dźwięku stereo z CD i SACD, UD7007 udostępnia przetworniki C/A 32bit/192kHz oraz wysokiej jakości niestandardowy, analogowy stopień wyjściowy z unikalną technologią audio Marantz HDAM. Zmiany te zapewniają mocne brzmienie i rozdzielczość muzyki, jaką miłośnicy kina domowego od dawna wiążą z marką Marantz. Ponadto, UD7007 oferuje symetryczne wyjścia audio XLR dla audiofilów-purystów. Wysokiej jakości mechanizm o szybkim czasie ładowania jest chroniony przez aluminiowy panel górnej osłony oraz stalową podstawę ramy konstrukcyjnej, aby uniknąć niepotrzebnych zakłóceń. Obudowa jest bardzo sztywna, a dodatkowa płyta na spodzie jeszcze ją wzmacnia eliminując drgania. Również elektronika jest podzielona na pięć odrębnych części, aby minimalizować zakłócenia i maksymalizować jakość dźwięku i obrazu. Wszystkie te wyjątkowe cechy i tradycyjna estetyka Marantza tworzy z UD7007 unikalne rozwiązanie dla wszystkich miłośników kina domowego i muzyki. Ponieważ Marantz zawsze przodował w ograniczaniu niepotrzebnego zużycia energii, również nowe urządzenie oferuje dalsze zmniejszenie poboru mocy w trybie stand-by, a nawet automatyczne wyłączanie obwodów. UD7007 będzie dostępny w kolorze czarnym i srebrno-złotym od końca października bieżącego roku.

UD7007 w skrócie:

• Odtwarzanie płyt Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SACD i CD • Streaming audio i wideo z sieci (certyfikat DLNA 1.5) • Obsługiwane formaty plików: MP3, WMA, FLAC HD, DivX HD, AVCHD i JPG • Pełna kontrola przy użyciu aplikacji mobilnej Marantz Remote App dla urządzeń Marantz nowej generacji • 32bit/192kHz DAC i stopień audio wysokiej jakości dźwięku stereo z HDAM • Zbalansowane wyjścia XLR oraz pozłacane terminale wyjść RCA • Sztywna obudowa z dodatkową płytą spodnią • 2 wyjścia HDMI dla oddzielenia dźwięku i obrazu • W pełni ekranowany mechanizm i konstrukcja bez wentylatora dla cichej pracy • Obsługa YouTube Leanback i Netflix VOD (gdzie dostępne) • HDMI – 3D ready, CEC • W komplecie kabel HIGH SPEED HDMI

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj